A magyar–osztrák U18-as meccs képei

   

Tizennyolc fotót mutatunk a székesfehérvári találkozóról.

A székesfehérvári divízió 1/B-s ifjúsági világbajnokság magyar érdekeltségű mérkőzései:

2019. április 14., vasárnap, 19:30: Magyarország–Ausztria 1-3
2019. április 15., hétfő, 19:30: Magyarország–Szlovénia
2019. április 17., szerda, 19:30: Magyarország–Nagy-Britannia
2019. április 19., péntek, 16:00: Magyarország–Olaszország
2019. április 20., szombat, 19:30: Magyarország–Japán

A magyar U18-as válogatott kerete a székesfehérvári divízió 1/B-s világbajnokságra:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Farkas Roland 2001 MAC Budapest
Horváth Dominik 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Hátvédek
Csollák Márkó 2002 MAC Budapest
Dobmayer Dominik 2002 Ifj. Ocskay Gábor JA
Falus Ádám 2001 Zürich Lions (SUI)
Gáspár Levente 2001 UTE
Hadobás Zétény 2003 Wings HC (SWE)
Horváth Milán 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Mayer Martin 2002 MAC Budapest
Csatárok
Ambrus Gergő 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Béres Boldizsár 2001 UTE
Keresztes Levente 2002 MAC Budapest
Komáromy Botond 2001 Okanagan (AUT)
Kozma Ferenc 2001 DHK
Lövei Dávid 2001 DVTK
Mesterházy Bálint 2001 Okanagan (AUT)
Rétfalvi Kristóf 2001 Ifj. Ocskay Gábor JA
Rózsahegyi András 2001 HC Plzen (CZE)
Sárdi Máté 2001 Dukla Trencin (SVK)
Schlekmann Márk 2002 MAC Budapest
Szűcs Ádám 2001 Augsburg (GER)
Varga Balázs 2003 KooKoo (FIN)

Az U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Virág Csaba, Tokaji Viktor, Gröschl Tamás
Kapusedző: Székely Csaba
Sportigazgató: Egri Gergely
Fejlesztési igazgató: Jim Brithén
Sportpszichológusok: Soós Judit, Pankár Tibor
Orvos: dr. Tarr Márton
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., vasárnap
VB18 12:30 ITAJPN 2-3VÉGE
VB18 16:00 GBRSLO 2-3VÉGE
VB18 19:30 HUNAUT 1-3VÉGE
április 15., hétfő
VB18 12:30 JPNGBR 5-3VÉGE
VB18 16:00 AUTITA 7-0VÉGE
VB18 19:30 HUNSLO 1-2 BVÉGE
április 17., szerda
VB18 12:30 SLOITA 0-2VÉGE
VB18 16:00 AUTJPN 2-3VÉGE
VÁL 19:00 HUNSLO 7-4VÉGE
VB18 19:30 HUNGBR 4-5VÉGE
április 19., péntek
VB18 12:30 AUTGBR 3-2 HVÉGE
VB18 16:00 HUNITA 7-3VÉGE
VB18 19:30 JPNSLO 4-0VÉGE
KHL 23:00 AVGCSZ 
    • SPORT 2
április 20., szombat
VB18 12:30 ITAGBR 
VB18 16:00 SLOAUT 
VÁL 19:00 ITAHUN 
VB18 19:30 HUNJPN 
április 21., vasárnap
VÁL 14:00 GBRHUN 
Partnerünk