Délután kanadai–finn rangadó a Sport 2-n

 

A juharlevelesek a hibátlan teljesítményük megőrzéséért szállnak harcba az olimpiai címvédő ellen.

Hat mérkőzést hoz a csehországi A csoportos világbajnokság kilencedik játéknapja. Kora délután az eddig csak egyetlen pontot vesztő Svájc a péntek délután a briteket legyűrő Dániával méri össze erejét, míg a másik 12:20-as mérkőzésen az ostravai csoportban egyedüliként százszázalékos Svédország a három találkozón át veretlen, ám a németekkel szemben 8-1-es veresébe beleszaladó Lettországgal találkozik. A két 16:20-kor kezdődő összecsapás közül a Sport Tv képernyőre tűzi a Kanada–Finnország meccset, amit a tengerentúliak veretlenül várnak, ellenben az észak-európaiaknak szükségük lenne a pontokra ahhoz, hogy jó eséllyel ne a negyedik helyen jussanak negyeddöntőbe – a finnek hátránya jelenleg négy pont a harmadik pozícióban lévő svájciak mögött. A kanadai–finn találkozóval egy időben Lengyelország Németországgal szemben száll harcba első sikere megszerzéséért. Az esti programban Csehország a pont nélkül álló Nagy-Britannia legyőzésével tehet hatalmas lépést a csoportelsőség felé, míg Szlovákia a Franciaországgal szemben begyűjtött három ponttal juthat közelebb a negyeddöntő bebiztosításához.

A játéknap közvetítései:

12:20: Dánia–Svájc

12:20: Lettország–Svédország

16:20: Kanada–Finnország – Sport 2

16:20: Németország–Lengyelország

20:20: Csehország–Nagy-Britannia

20:20: Franciaország–Szlovákia

A 2024-es A csoportos világbajnokság mérkőzései:

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2024. május 10., 16:20 SUI–NOR 5-2
2024. május 10., 16:20 SVK–GER 4-6
2024. május 10., 20:20 CZE–FIN 1-0 b.
2024. május 10., 20:20 SWE–USA 5-2
2024. május 11., 12:20 GBR–CAN 2-4
2024. május 11., 12:20 FRA–KAZ 1-3
2024. május 11., 16:20 AUT–DEN 1-5
2024. május 11., 16:20 POL–LAT 4-5 h.
2024. május 11., 20:20 NOR–CZE 3-6
2024. május 11., 20:20 USA–GER 6-1
2024. május 12., 12:20 FIN–GBR 8-0
2024. május 12., 12:20 SVK–KAZ 6-2
2024. május 12., 16:20 DEN–CAN 1-5
2024. május 12., 16:20 LAT–FRA 3-2 h.
2024. május 12., 20:20 AUT–SUI 5-6
2024. május 12., 20:20 SWE–POL 5-1
2024. május 13., 16:20 NOR–FIN 1-4
2024. május 13., 16:20 USA–SVK 4-5 h.
2024. május 13., 20:20 SUI–CZE 2-1 b.
2024. május 13., 20:20 GER–SWE 1-6
2024. május 14., 16:20 DEN–NOR 0-2
2024. május 14., 16:20 KAZ–LAT 0-2
2024. május 14., 20:20 CAN–AUT 7-6 h.
2024. május 14., 20:20 POL–FRA 2-4
2024. május 15., 16:20 CZE–DEN 7-4
2024. május 15., 16:20 GER–LAT 8-1
2024. május 15., 20:20 SUI–GBR 3-0
2024. május 15., 20:20 SVK–POL 4-0
2024. május 16., 16:20 FIN–AUT 2-3
2024. május 16., 16:20 KAZ–SWE 1-3
2024. május 16., 20:20 CAN–NOR 4-1
2024. május 16., 20:20 USA–FRA 5-0
2024. május 17., 16:20 GBR–DEN 3-4
2024. május 17., 16:20 GER–KAZ 8-2
2024. május 17., 20:20 CZE–AUT 4-0
2024. május 17., 20:20 POL–USA 1-4
2024. május 18., 12:20 DEN–SUI
2024. május 18., 12:20 LAT–SWE
2024. május 18., 16:20 CAN–FIN Sport 2
2024. május 18., 16:20 GER–POL
2024. május 18., 20:20 CZE–GBR
2024. május 18., 20:20 FRA–SVK
2024. május 19., 16:20 NOR–AUT  
2024. május 19., 16:20 USA–KAZ
2024. május 19., 20:20 SUI–CAN
2024. május 19., 20:20 SVK–LAT
2024. május 20., 16:20 GBR–NOR
2024. május 20., 16:20 SWE–FRA
2024. május 20., 20:20 FIN–DEN Sport 1
2024. május 20., 20:20 KAZ–POL
2024. május 21., 12:20 AUT–GBR Sport 1
2024. május 21., 12:20 FRA–GER
2024. május 21., 16:20 CAN–CZE Sport 1
2024. május 21., 16:20 LAT–USA
2024. május 21., 20:20 FIN–SUI
2024. május 21., 20:20 SWE–SVK Sport 1
2024. május 23., 16:20 negyeddöntő
2024. május 23., 16:20 negyeddöntő
2024. május 23., 20:20 negyeddöntő
2024. május 23., 20:20 negyeddöntő
2024. május 25., 14:20 elődöntő
2024. május 25., 18:20 elődöntő
2024. május 26., 15:20 bronzmérkőzés
2024. május 26., 20:20 döntő

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2