Érsekújvár–Gyetva kvalifikáció a másik ágon

 

A Besztercebánya mellett a Zólyom kap ellenfelet a kvalifikációs körből a szlovák Extraligában.

A HKM Zvolen második helyének bebiztosításért várta az MsHK Zilinát. A zsolnaiak hatalmasat küzdöttek, háromszor is vezettek a mérkőzésen, de hiába, a zólyomiak sorozatban 6 gólt lőttek.

Extraliga, 2019. feb. 26., kedd.
Tomek: 86,4%
K
Mikolas: 84,0%
Vandane, Fraser, Zuzin, Kytnár, Handlovsky
1
Jankovic, Duben, Barta, Ruckay, Mily
Hrasko, Zelenák, Vandas, Chovan, Pöyhönen
2
Piegl, Bagin, Hvila, Podesva, Beranek
Drgon, Ulrych, Kelemen, Petrás, Mitchell
3
Turian, Dlugos, Jencik, Surovka, Rehák
Chlepcok, Andrisík, Halama M., Ruzicka
4
Hrazdira, Hudec, Ondrus
Andrej Podkonicky
E
Pavel Paukovcek
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:06 ZIL Hvila Podesva Beranek
1-1 12:37 ZVO Petrás Kelemen Mitchell
1-2 29:53 ZIL Podesva Hvila Piegl
2-2 32:42 ZVO Chovan Mitchell
2-3 33:31 ZIL Jencik
3-3 33:44 ZVO Vandane Chovan Fraser
4-3 38:00 ZVO Zelenák Zuzin Chovan
5-3 47:01 ZVO Hrasko Zelenák Pöyhönen
6-3 51:17 ZVO Mitchell Chovan Vandane
7-3 53:24 ZVO Kytnár Handlovsky Fraser
8-3 58:53 ZVO Petrás Hrasko Kelemen
50 Kapura lövések száma 22
8 Kiállításpercek 10

Nagyot csatázott egymással a 9. helyért hajtó HC 07 Detva és a minél jobb dobogós szereplésért jégre lépő HK Nitra. A 8. percben a hazaiak megszerezték a vezetést, aztán a második harmad második felében a nyitraiak megfordították a meccset, aminek köszönhetően a 3. helyet érték el, a Gyetva pedig maradt a tizedik.

Extraliga, 2019. feb. 26., kedd.
Petrik: 94,7%
K
Simboch: 96,7%
Betker, Chovan Martin, Scurko, Murcek, Pulis
1
Mezei, McCormack, Blackwater, Slovák, Lantosi
Sladok, Golian, Török, Fekiac V., Zilka
2
Pupák, Morrison, Scheidl, Kerbashian, Majdan
Fekiac F., Kuklev, Král, McLean, Tibensky
3
Rais, Versteeg, Rapác, Caladi, Bucek
Jendrol D., Gachulinec, Daloga, Chovan Matus, Surovy
4
Korí­m, Patoprsty, Hrusík, Minarik
Josef Turek
E
Antonín Stavjana
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:57 DTV Scurko Murcek Pulis
1-1 31:02 NIT McCormack Majdan
1-2 36:22 NIT Bucek Slovák
1-3 59:41 NIT Majdan Morrison
30 Kapura lövések száma 39
30 Kiállításpercek 30

A Kassa a dobogó reményében fogadta a Liptószentmiklóst. A motivált HC Kosice kapott gól nélkül győzött, de hiába, mivel riválisai is begyűjtötték a 3 pontot, így a 4. helyen zárt.

Extraliga, 2019. feb. 26., kedd.
Habal: 100%
K
Kiszlicin: 89,7%
Slovák, Koch, Spilár, Suja, Lusnák
1
Kurali, Droppa, Nechaj, Huna Robert, Zahradník
Sedivy, Gyerljuk, Sykora, Brophey, Kafka
2
Nadasdi, Nemec, Sukel, Osko, Cenka
Pretnar, Dudás, Scserbatov, Ignatuskin, Petrás
3
Baca Matej, Mezovsky, Ziak, Tamási, Rolny
Zitny, Jokel, Cizek, Klíma, Galambos
4
Stevuliak, Parobek, Piatka
Roman Simicek
E
Anton Tomko
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:31 KOS Klíma Dudás
2-0 24:34 KOS Koch
3-0 25:44 KOS Jokel Galambos Dudás
4-0 58:49 KOS Jokel Klíma Dudás
39 Kapura lövések száma 15
4 Kiállításpercek 6

Tét nélküli meccset játszott a Besztercebánya és a Poprád. A címvédő hazaiak egyenlítettek kétgólos hátrányból, de az újabb 3 vendéggólra már nem volt válaszuk.

Extraliga, 2019. feb. 26., kedd.
Liszutyin: 87,5%
K
Nechvátal: 93,8%
Mihálík, Glenn, Zigo, Higgs, Bartanus
1
Karalahti, Brejcak, Bondra, Buzzeo, Miller K.
Nemcik, Biro, Soltés, Surovy, Lamper
2
Fabian, Salija, Valigura, Heizer, Palocko
Kubka, Datelinka, Koper, Stastny, Matousek
3
Erving, Tavoda, Takác, Mlynarovic, Abdul
Kabac, Cesik, Gabor, Petrinec
4
Macík, Petran, Bellus
Ivan Droppa
E
Roman Stantien
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:28 POP Valigura Palocko Heizer
0-2 20:20 POP Buzzeo Brejcak Karalahti
1-2 30:10 BBY Higgs Surovy
2-2 31:53 BBY Surovy Kubka Lamper
2-3 47:50 POP Mlynarovic Petran Takác
2-4 59:01 POP Takác Bondra Erving
2-5 59:43 POP Bellus
32 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 12

A Dukla Trencín és az MHC Nové Zámky a 6. helyért, azaz a biztos playoffba jutásért csapott össze. A rangadón csak a trencséniek voltak eredményesek, Valent 28 védéssel ért el shutoutot, ezzel az Érsekújvár a 7. helyre csúszott, és kénytelen playoff-kvalifiációt játszani a Gyetvával.

Extraliga, 2019. feb. 26., kedd.
Kosaristan: 93,3%
K
Valent: 100%
Kudla, Andersons, Strauch, Urban, Bajtek
1
Rygl, Starosta, Sojcik, Ölvecky, Radivojevic
Zatko, Hain, Jakúbek, Zboril, Ruckay
2
Cebák, Krejci, Bartovic, Sádecky, Hecl
Hatala, Ordzovensky, Rogon, Simun, Hruska
3
Bokros, Gula, Varga, Radjenovic, Svec
Nejezchleb, Henderson, Novák, Ondrusek, Fábry
4
Hlinka, Bohunicky, Mikula, Hudec D., Dlouhy
Milan Jancuska
E
Peter Oremus
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:18 TRE Sojcik Bokros
0-2 48:31 TRE Bartovic Hecl
0-3 56:42 TRE Krejci
28 Kapura lövések száma 32
4 Kiállításpercek 4

Az Extraliga alapszakaszának végeredménye az alábbi helyen érhető el.

A március 9-én kezdődő negyeddöntők párosítása:

Besztercebánya (1.)–?
Zólyom (2.)–?
Nyitra (3.)–Trencsén (6.)
Kassa (4.)–Poprád (5.)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 22., vasárnap
VB 15:20 GBRLAT 3-4VÉGE
VB 15:20 KAZGER 4-5VÉGE
VB 19:20 SUIFRA 5-2VÉGE
VB 19:20 SWENOR 7-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 bronzm.
    • SPORT 2
VB 19:20 döntő
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum