Egymás után hetedszer nyert a Los Angeles

Jelenleg ez a leghosszabb győzelmi sorozat a ligában. Thornton ismét előre lépett az örökranglistán, az Ottawa tovább zuhant.

A Boston már a 15. másodpercben vezetett az Arizona ellen és végül féltucatnál állt meg. A Bruinsban Rask 20 lövést védett és négy játékos is két pontot szerzett, akik közül a duplázó David Backes volt a legjobb. A Boston az utolsó kilenc meccséből hetet megnyert.

Hosszabbítás után nyert a Pittsburgh az Islanders ellen.  A Pens már a rendes játékidőben is közel állt a győzelemhez, kevesebb mint öt perccel a befejezés előtt ugyanis még kétgólos előnyben volt.  A győztes találatot végül Matt Hunwick szerezte a hosszabbítás második percében.

A hosszabbításban nyert a Calgary a Montreal otthonában. A Flames a harmadik harmad derekén Garnet Hathaway találatával egyenlített, a ráadásban pedig Sean Monahan góljával a pluszpontot is bezsebelte. A Flames három zakó után nyert ismét.

Az eltiltásból visszatérő Landeskog sem segített a Coloradón, a Tampa simán hozta a kötelezőt a az Avalanche ellen. Peter Budaj 28 lövést védett, Steven Stamkos és Vlagyiszlav Namesztnyikov egyformán góllal és két gólpasszal zárt. A Bolts az első csapat ebben az idényben, amely megszerezte a 20. győzelmét.

A Carolina hiába vezetett egy harmad után 3-0-ra, majd a mérkőzés felénél 4-1-re a San Jose otthonában, csak 1 ponttal gazdagodott. A Sharks a három pontot szerző Joe Thornton vezetésével egyenlített, a ráadásban pedig Brent Burns góljával a győzelmet is megszerezte. Big Joe 1410. pontját szerezte a mérkőzésen és így megelőzte az örökranglista 19. helyén álló Dale Hawerchukot.

Buffalo Sabres v San Jose Sharks

Fordulatos meccsen nyert a Florida Winnipeg ellen. A Panthers ütötte a meccs első két gólját, amire hárommal felelt a Jets, ám ezután ismét a délkeletiek ütöttek kettőt, de a kanadaiak egyenlíteni tudtak. 4-4 után Micheal Haley ütötte a győztes gólt. A Florida három vereség után gyűjtötte be ismét a két pontot.

Jake Allen 29 védésével és idei első shutoutjával nyert a St. Louis a Dallas ellen. Allen 16. hibátlan meccsét játszotta a Bluesban, ezzel befogta a házi rangsorban a harmadik helyen álló Glenn Hallt. A Dallas idén mind a hat meccsét elvesztette és pontot sem szerzett közvetlen csoportriválisai, a St. Louis, Winnipeg, Nashville hármas ellen.

A Philadelphia gond nélkül nyert Vancouverben és ebben a szezonban először nyert három meccset egymás után. Jakub Vorácek három gólt készített elő, Brian Elliott 36 lövést védett és karrierje 200. győzelmét szerezte.

A Los Angeles hosszabbítás után nyert az Ottawa ellen és ezzel zsinórban a hetedik győzelmét szerezte. A Kings mindhárom játékrészben megszerezte a vezetést, a Senators viszont mindig egyenlített, így a ráadásra maradt a döntés, amelyet Drew Doughty találata zárt le. A Senators az utolsó 11 meccséből a tizediket bukta el, ráadásul a csapatkapitány Erik Karlsson az utolsó tíz meccsén nem szerzett pontot.