Patrick Thoresen visszatér a SZKA-hoz

 

A 34 éves norvég szélső szeretne harmadszor is Gagarin Kupa-győzelmet ünnepelni.

Patrick Thoresen 2015 tavaszán azt nyilatkozta, Gagarin Kupával búcsúzna a SZKA-tól, aztán következő idényt az SHL-ben töltené, majd hazaigazolna Norvégiába. A KHL-győzelem összejött a szentpéterváriakkal, a következő szezonban a svéd Djurgardenben 57 mérkőzésen pont per meccs átlagon teljesített, míg a 2016/17-es idényben mégsem Norvégiába ment, hanem a svájci Zürich Lionshoz, ahol szintén remekelt, 54 összecsapáson 49 pontot gyűjtött. A jelenlegi szezont már hazájában töltötte, a Storhamarban csapatkapitányként 22 mérkőzésen 7 gólt lőtt és 16 gólpasszt osztott ki, remek formája miatt pedig úgy érezte, visszatért a SZKA-hoz, ahol a 2011-es és a 2015-ös Gagarin Kupa-győzelme után harmadik kupájáért hajt.

A szentpéterváriak légióskerete így teljessé vált, a finn Mikko Koskinen és Jarno Koskiranta, valamint a két svéd bekk, Patrik Hersley és David Rundblad mellett Thoresen a csapat ötödik külföldi játékosa.

Fotó: RIA Novosztyi

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk