Vasárnap jön a Hokki 33 döntője

A Kisstadionban 8 csapat részvételével játsszák a 3 a 3 elleni kispályás játék országos döntőjét.

Az indulók a PUSE, a Táti Tigrisek, a Zima Team, a 4S Krémes, Az Öreg Oroszlánok 3, a Bodo Team, a Kőrös Kevert és a Totyogó Kacsák. A nyolc csapatot a helyszínen két négyes csoportba sorsolják, és ők körmérkőzéses tornát játszanak egymással a csoporton belül. A pontozás a nagyoknál megszokott lesz, a győztes 3 pontot visz, a büntetőkkel győztes 2, a büntetőkkel vesztes csapat 1 pontot kap. Rendes játékidős vereség nem ér pontot.

A végén a két csoportgyőztes játssza a döntőt egymással, a csoportok második helyezettjei pedig a harmadik helyet döntik el. Egyszerre mindig két pályán zajlik küzdelem, a két szélső harmadban. Az első mérkőzésre délután 3 órakor kerül sor, a döntőt és a bronzmeccset 18:20-tól kezdik.