Miskolc?Jaca 10-2

Nehezen indult a mérkőzés a miskolciaknak, de végül magabiztos győzelmet arattak a spanyol bajnok ellen. Sikerült tisztelettel búcsúzni a Kontinentális Kupától.

Kevesen fogadtak volna arra, hogy a Miskolc?Jaca meccsen az első esemény, ami a jegyzőkönyvbe kerül, egy spanyol gól lesz. Mégis így történt, a 10. percben ugyanis a Jaca szerezte meg a vezetést Frederik de Sei góljával. Szerencsére nem sokkal később két spanyolt is kiküldtek kis különbséggel, a Kettős emberelőnyt pedig Dansereau belőtte. A 12. percben egyenlő lett tehát az állás, ám újabb gól nem esett a szünetig. Bár jóval aktívabb volt a Miskolc, a spanyolok védelme és Alcaine kapus jól tartották magukat, döntetlennel mentek pihenni a csapatok, dacára annak, hogy érződött, csak idő kérdése a vezetés megszerzése. A második harmad elején aztán szerencsére hamar magához is ragadta a vezetést a Miskolc, Sagert ütötte a gólt. 7 perccel később végre kiszakadt a gólzsák, 80 másodpercen belül hármat lőttek a borsodiak, sorrendben Láda, Sagert és Somogyi révén. A szünet előtt még Tóth Adrián is lőtt egy gólt, az optikailag már sokkal jobban kinéző 6-1 állt az eredményjelzőn 40 perc után. Az utolsó harmadMontreuil góljával indult, a harmad közepén viszont újra jött egy hármas miskolci gólszéria. Pavuk, Cseter és Galanisz iratkozott fel a góllövőlistára. A végeredményt Dansereau állította be. Hiába győzte le azonban a Jacát a legnagyobb gólkülönbséggel a Miskolc, hiába lőtték a tornán a legtöbb gólt Dudasék, a Riga elleni botlás nagyon sokba került, a Miskolc a második helyen végzett és nem jutott tovább.