MsHK Zilina–UTE 6-2

   

Az újpestiek megnyerték a második harmadot a zsolnai Extraliga-csapat ellen.

Az UTE honlapjának beszámolója szerint Lindgren sérülés miatt nem lépett jégre az MsHK Zilina ellen, ahol a lila-fehérek az első harmadban három gólt kaptak, ráadásul Gágyor is megsérült. A második játékrészben Sila és a mezőnyjátékosok is jobb teljesítményt nyújtottak, előbb Nemes, majd Mihalík találataival felzárkózott az UTE. A záró húsz percben újabb három gólt lőttek a szlovákok, az újpestiek 6-2-es vereséget szenvedtek az Extraliga-együttestől.

ZILUTE

Fotó: UTE Utehoki Facebook

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva) 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár) 0-5

augusztus 21.
16:00 Fehérvár (MOL)–Fehérvár U20 (Székesfehérvár) 4-0
17:00 MsHK Zilina (SVK)–UTE (Privigye) 6-2 (3-0, 0-2, 3-0)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)–Debrecen (Eperjes) 1-2 b. (1-1, 0-0, 0-0, 0-1)
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-3.)–Fehérvár (Landshut)

augusztus 22.
15:30 Debrecen–Fehérvár (MOL) (Debrecen)
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár (Straubing)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár)

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)
18:00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (Érsekújvár)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)–UTE (Székesfehérvár)
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20 19:30 HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk