Csehország kétszer legyőzte Finnországot

 

A világbajnokság házigazdája sikeresen zárta a felkészülési időszakot.

Szerdán és pénteken is összemérte erejét Csehország és Finnország. Az első mérkőzést Jakub Vorácek 3 asszisztjának és Atte Engren 22 lövésből kapott 4 góljának köszönhetően 4-1-re a csehek nyerték. Két nappal később büntetőkre került sor, ahol egyedül Vorácek talált be, így 3-2-es hazai siker született.

Izgalmas csatát hozott az Oroszország–Svédország mérkőzés. A svédek a 27. percben már 5-0-ra vezettek, az oroszok Mozjakin 2+1 pontjának köszönhetően felzárkóztak 1 gólra, hiába. Svédország 5-4-re nyert, az orosz kapuban Anton Hudobin 22 lövésből kapott 5 gólt.

Svájc nyert Franciaországban. A svájciak hőse volt Timo Helbling, aki két gólt szerzett a 3-2-es vendégsikerrel záruló mérkőzés során.

Lettország 5-öt lőtt Szlovákiának. A hazaiaknál Edgars Masalskis 27 védéssel, Janis Sprukts 2 góllal, Roberts Bukarts pedig 1+2 ponttal vette ki a részét az 5-1-es győzelemből.

Fehéroroszország hasonló arányban verte Norvégiát. Az 5-1-re megnyert meccsen Szergej Drozd és Szergej Kosztyicin egyaránt 2-2 gólt lőtt.

Dánia egygólos mérkőzésen gyűrte le Németországot. A találkozó egyetlen találatát Thomas Spelling szerezte, a dán kapuban Sebastian Dahm 18 védéssel ért el shutoutot.

Az A csoportos válogatottak előkészületi meccsei:

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország 2-4
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria 3-2
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 22., 17.30: Csehország–Finnország 4-1
2015. április 22., 18.00: Csehország–Finnország 3-2 b.

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország 1-0
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia 5-1
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 22., 17.30: Csehország–Finnország 4-1
2015. április 22., 18.00: Csehország–Finnország 3-2 b.

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc 2-3
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia 5-1
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország 1-0
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia 5-1
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország 4-5
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc 2-3
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország 4-5
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia 5-1
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Szlovénia:

2015. április 7., 18.00: Horvátország–Szlovénia 2-5
2015. április 10., 19.00: Szlovénia–Japán 4-0
2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. április 15., 19.00: Szlovénia–Japán 4-1
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)

Cimkék: , , , , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 10., csütörtök
PRE 17:00 ZILSCC 4-0VÉGE
NU18 18:00 HUNPRH 5-1VÉGE
PRE 18:00 MISMIC 4-3 BVÉGE
PRE 19:00 NZÁFTC 5-0VÉGE
augusztus 11., péntek
NU18 10:30 HUNITA 2-0VÉGE
NU18 15:00 HUNSVK 1-2VÉGE
PRE 18:00 AVSBBY 7-0VÉGE
PRE 18:00 POPSCC 8-2VÉGE
PRE 18:00 TOPFTC 7-1VÉGE
augusztus 12., szombat
NU18 09:00 HUNECS 2-0VÉGE
PRE 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
augusztus 15., kedd
PRE 17:00 DABOLL 3-2VÉGE
PRE 18:00 FTCNZÁ 4-1VÉGE
PRE 18:00 TITSCC 4-5VÉGE
VIS 19:00 POPAVS 4-3VÉGE
augusztus 16., szerda
PRE 18:00 TOPSCC 2-4VÉGE
augusztus 17., csütörtök
PRE 12:00 DTVBRA 
PRE 15:00 DABJUN 
PRE 17:00 SKAUTE 
PRE 18:00 MISVC2 
U16 18:30 SPAHUN 
augusztus 18., péntek
PRE 12:00 BRAKAT 
PRE 18:00 TITVC2 
PRE 18:00 TOPUTE 
U16 19:00 BERHUN 
VIS 19:00 MACNZÁ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk