Szlovénia legyőzte Ausztriát

 

Az A csoportos vb-re készülő válogatottak hét felkészülési mérkőzést játszottak a hétvégén.

Szlovénia Ljubljanában fogadta Ausztriát. A mérkőzést a szlovének 4-3-ra megnyerték, a győztes gólt Robert Sabolic lőtte az 56. percben.

Finnország Ossi Louhivaara duplájával 4-2-es győzelmet aratott Oroszország ellen. Az orosz kapuban Konsztantyin Barulin 22 lövésből 4 gólt kapott.

Csak a hosszabbításban született gól Dániában. A győztes találatot Reto Suri szerezte, így a svájciak hagyták el győztesen a jeget.

Szlovákia visszavágott Fehéroroszországnak. Északi szomszédunk az első harmad után 4-0-ra vezetett, végül pedig 5-2-es győzelmet aratott.

Norvégia 7-et lőtt Lettországnak. A baltiak nem nevezték Kalninst, Elvis Merzlikins 27 lövésből csak 20-at védett. A norvégok 7-3-ra nyertek, 15 játékosuk jegyzett pontot.

Németország majdnem elszórakozta négygólos előnyét. A 22. percben 4-0 volt az állás a németek javára, ám a végén közel jártak az egyenlítő gól megszerzéséhez a franciák, de nem sikerült, így 4-3-ra nyertek a hazaiak.

Svédország Pettersson-Wentzel vezetésével legyőzte Csehországot. A 23 éves kapus 28 védést mutatott be, a háromkoronások 2-1-re nyertek.

Legközelebb szerdán játszanak felkészülési mérkőzést a májusi vb-re készülő csapatok.

Az A csoportos válogatottak előkészületi meccsei:

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország 2-4
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria 3-2
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország 3-0
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország 4-3
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország 2-1
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország 7-3
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország 3-0
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország 4-2
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc 3-6
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc 0-1 h.
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország 1-4
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország 2-1
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország 4-5 b.
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország 5-2
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Szlovénia:

2015. április 7., 18.00: Horvátország–Szlovénia 2-5
2015. április 10., 19.00: Szlovénia–Japán 4-0
2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. április 15., 19.00: Szlovénia–Japán 4-1
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria 4-3
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)

Cimkék: , , , , , , , , , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk