Blahoj mesterhármasával nyert Ukrajna

   

Világbajnoki ellenfelünk visszavágott a Gomelnek.

A fehérorosz Extraliga bronzérmese, a Gomel csütörtökön 3-2-re legyőzte Ukrajnát. Két nappal később visszavágott krakkói riválisunk, többek között Roman Blahoj mesterhármasának köszönhetően 5-2-es győzelmet aratott.

Az A csoportos válogatottak egymás között történő felkészülési időszakának első etapja szombaton két mérkőzéssel zárult. Svédország 4-1-re nyert Norvégia ellen, a pénteki 24 lövéssel szemben másnap 41-szer lőttek a háromkoronások Lars Haugen kapujára.

Dánia nem kímélte Fehéroroszországot. A csütörtöki 3-1-es siker után 6-1-re diadalmaskodtak a dánok, a fehéroroszok kapujában Dmitrij Milcsakov 31 lövésből kapott 6 gólt.

Legközelebb április 16-án lépnek jégre egymás ellen topdivíziós csapatok.

Ausztria:

2015. április 8., 18.00: Ausztria–Magyarország 2-4
2015. április 10., 19.00: Magyarország–Ausztria 3-2
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)
2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)
2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Csehország:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)

Dánia:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)

Fehéroroszország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 3-1
2015. április 10., 17.00: Dánia–Fehéroroszország 6-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Finnország:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)

Franciaország:

2015. április 3., 20.00: Franciaország–Dánia 4-2
2015. április 4., 20.00: Franciaország–Dánia 4-3
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Kanada:

2015. április 29., 19.00: Ausztria–Kanada (Bécs)

Lettország:

2015. április 2., 19.00: Fehéroroszország–Lettország 2-1
2015. április 4., 17.00: Fehéroroszország–Lettország 0-1
2015. április 9., 19.30: Lettország–Franciaország 1-2
2015. április 10., 19.30: Lettország–Franciaország 0-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Németország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 9., 17.30: Finnország–Németország 4-0
2015. április 10., 17.30: Finnország–Németország 6-1
2015. április 16., 19.15: Németország–Franciaország (Füssen)
2015. április 18., 20.15: Németország–Franciaország (Ravensburg)
2015. április 24., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 25., 19.30: Dánia–Németország (Vojens)
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

Norvégia:

2015. április 3., 19.00: Norvégia–Csehország 0-4
2015. április 4., 17.00: Norvégia–Csehország 0-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 20.00: Norvégia–Lettország
2015. április 18., 17.00: Norvégia–Lettország
2015. április 24., 18.00: Fehéroroszország–Norvégia
2015. április 25., 17.00: Fehéroroszország–Norvégia

Oroszország:

2015. április 5., 20.00: Németország–Oroszország 0-3
2015. április 6., 16.30: Németország–Oroszország 2-3 b.
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 18.30: Finnország–Oroszország (Tampere)
2015. április 18., 14.00: Finnország–Oroszország (Helsinki)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Svájc:

2015. április 1., 19.45: Svájc–Finnország 4-1
2015. április 3., 15.45: Svájc–Finnország 0-2
2015. április 8., 19.45: Svájc–Oroszország 3-4 h.
2015. április 10., 20.00: Svájc–Oroszország 3-2 b.
2015. április 16., 19.30: Dánia–Svájc (Rungsted)
2015. április 18., 17.00: Dánia–Svájc (Rödovre)
2015. április 24., 19.30: Franciaország–Svájc (Grenoble)
2015. április 26.: Franciaország–Svájc (Lyon)

Svédország:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 10., 19.00: Svédország–Norvégia 3-2
2015. április 11., 15.00: Svédország–Norvégia 4-1
2015. április 17., 19.00: Svédország–Csehország (Umea)
2015. április 19., 15.00: Svédország–Csehország (Timra)
2015. április 24., 19.30: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)
2015. április 25., 17.00: Oroszország–Svédország (Mityiscsi)

Szlovákia:

2015. április 2., 16.30: Szlovákia–Svédország 3-4
2015. április 4., 17.00: Szlovákia–Svédország 3-1
2015. április 9., 17.00: Csehország–Szlovákia 3-2 h.
2015. április 10., 18.00: Csehország–Szlovákia 3-1
2015. április 16., 16.30: Szlovákia–Fehéroroszország (Kassa)
2015. április 18., 17.00: Szlovákia–Fehéroroszország (Poprád)
2015. április 24.: Lettország–Szlovákia (Riga)
2015. április 25.: Lettország–Szlovákia (Riga)

Szlovénia:

2015. április 7., 18.00: Horvátország–Szlovénia 2-5
2015. április 10., 19.00: Szlovénia–Japán 4-0
2015. április 12., 17.00: Magyarország–Szlovénia (Budapest)
2015. április 15., 19.00: Szlovénia–Japán (Jesenice)
2015. április 19., 18.00: Szlovénia–Ausztria (Ljubljana)
2015. április 29., 17.00: Németország–Szlovénia (Berlin)

USA:

2015. április 28., 20.30: Ausztria–USA (Bécs)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 0-0ÉLŐ
NU18 16:00 HUNSVK 
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk