Az olasz vb-keret három játékossal bővült

 

Bernard, Ihnacak és M. Sullman Pilser csatlakozott az edzőtáborban dolgozókhoz, eközben négy játékost elküldtek. A Serie A döntője zajlik, így továbbra is foghíjas a csapat, de már alakul.

Az előző kerethez képest a kapusoktól kikerült Alex Caffi, helyére Andreas Bernard lépett. A védelemből távozott Andreas Lutz, míg a csatároktól Paul Zanette és Frank Daniel esett ki, a helyükre M. Sullmann Pilser, Marchetti és Ihnacak jött. A Ritten és az Asiago játékosai egyelőre tartalékként szerepelnek az olasz szövetség listáján, amikor véget ér a párharcuk, akkor derül ki, közülük ki egészséges és kire számít a vb-n a szövetségi kapitány.

Olaszország bő vb-kerete:

Kapusok:
Thomas Tragust (Egna, 1986)
Gianluca Vallini (Appiano, 1993)
Andreas Bernard (SaiPa, FIN, 1987)

Tartalék kapusok: Daniel Morandell (Sv Caldaro, 1995), Marco De Filippo Roia (Louisiana Gator, SPHL, 1990).

Hátvédek:
Christian Willeit (Egna, 1987)
Armin Hofer (Val Pusteria, 1987)
Armin Helfer (Val Pusteria, 1980)
Daniel Glira (Val Pusteria, 1994)
Hannes Oberdorfer (Bolzano, EBEL, 1989)
Roland Hofer (Bolzano, EBEL, 1990)
Alexander Egger (Bolzano, EBEL, 1979)
Alex Trivellato (Eisbaren Berlin, GER, 1993)
Luca Zanatta (Red Ice Martigny, SUI-2., 1991)
Michael Angelo Zanatta (Red Ice Martigny, SUI-2., 1989)

Tartalék hátvédek: Christian Borgatello (Rittner Buam, 1982), Ivan Tauferer (Rittner Buam, 1995), Ivan Althuber (Val Pusteria, 1994), Stefano Marchetti (Asiago, 1986), Daniel Anthony Sullivan (Asiago, 1987), Enrico Miglioranzi (Asiago, 1991), Alexander Sullmann Pilser (Egna, 1990), Thomas Larkin (Springfield, AHL, 1990).

Csatárok: Joachim Ramoser (Salzburg, MHL, 1995)
Jan Pavlu (Salzburg, MHL, 1994)
Anton Bernard (Bolzano, EBEL, 1989)
Marco Insam (Bolzano, EBEL, 1989)
Markus Gander (Bolzano, EBEL, 1989)
Raphael Andergassen (Val Pusteria, 1993)
Diego Kostner (Lugano, SUI, 1992)
Giovanni Morini (Lugano, SUI, 1995)
Paolo Morini (Lugano, SUI, 1995)
Nathan Di Casmirro (Valpellice, 1978)
Luca Frigo (Valpellice, 1993)
Alex Frei (Milano Rossoblu, 1993)
Edoardo Caletti (Milano Rossoblu, 1986)
Tommaso Migliore (Milano Rossoblu, 1988)
Michael Sullmann Pilser (Egna, 1993)
Michele Marchetti (Fassa, 1994)
Brian Ihnacak (Valerenga, NOR, 1985)

Tartalék csatárok: Luca Ansoldi (Rittner Buam, 1982), Luca Felicetti (Rittner Buam, 1981), Dan Tudin (Rittner Buam, 1978), Simon Kostner (Rittner Buam, 1990), David Borrelli (Asiago, 1981).

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk