Skócián át utazik a vb-re Románia

 

Greg Lindqvist kapitány válogatottja április 1-je óta edzőtáborozik Brassóban.

A lemondások után még mindig túlnyomórészt magyarokból álló csapat az izlandi világbajnokság előtt négynapos skóciai edzőtáborba utazik, ahol két vb-felkészülési mérkőzést is játszik majd. A divízió 2/A csoportos világbajnokságon Ausztrália, Belgium, Spanyolország, Izland és Szerbia lesz Lindqvisték ellenfele. A keretben az ismert okokból mindössze egy Csíkszereda-játékos található.

Románia bő vb-kerete:

Kapusok: Cornea Adrian Catrinoi (Steaua), Fülöp Rajmond (Brassó), Onodi Ottó (Dunarea Galati), Adorján Attila (Miskolc).

Hátvédek: Flinta Botond, Góga Attila, Nagy István, Papp Szabolcs,  (Dunarea Galati), Bors Huba, Kozma Zsolt, Salló Alpár (Progym Gyergyószentmiklós), Jevgenyij Piszarenko (Brassó), Ciprian Alexandru Tapu (Steaua), Mastaleriu Zsolt (Oxford City Stars, GBR-3.).

Csatárok: Csergő Hunor, Molnár Zsombor, Tranca Dániel (Progym Gyergyószentmiklós), Gliga Roberto (Caen, FRA-2.), Ioan Timaru, Alexandru Cristian Munteanu (Steaua), Imecs Attila, Zsók Levente (Brassó), Adrian Irimia, Lőrincz Levente, Mihály Ede (Dunarea Galati), Bíró Mátyás (HSC Csíkszereda).

Szövetségi kapitány: Greg Lindqvist.
Edző: Nelu Alexe.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-1ÉLŐ
ELF 20:00 FTCDEB 0-2ÉLŐ
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk