Lengyelország 55 fős keretet hirdetett

   

A krakkói vb házigazdája hirdetett először bő keretet, a vártnál is bővebbet.

Jacek Plachta kijelölte nagyon bő, 55 fős keretét a divízió 1/A-s világbajnokságra. A jelenlegi csapatban 6 kapus, 19 hátvéd és 30 csatár található. A két és fél csapatra való keret Krakkóban találkozik.

Kapusok: Kamil Kosowski (GKS Tychy), Michael Luba (HK Poprad, SVK), Przemyslaw Odrobny, David Zabolotny (JKH GKS Jastrzebie), Rafal Radziszewski (Comarch Cracovia), Ondrej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ).

Hátvédek: Adam Borzecki (Bietigheim Steelers, GER-2.), Pawel Dronia (Fischtown Pinguins, GER-2.), Mateusz Bryk, Kamil Górny, Mateusz Rompkowski (mindhárman JKH GKS Jastrzebie), Bartosz Dabkowski, Maciej Kruczek, Patryk Noworyta, Patryk Wajda (mind a négyen Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (Unia Oswiecim), Bartlomiej Bychawski, Mateusz Sordon (mindhárman Orlik Opole), Rafal Dutka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Remigiusz Gazda (MKS Sokoly Torun), Michal Kotlorz, Bartlomiej Pociecha, Jakub Wanacki (mindhárman GKS Tychy), Oskar Jaskiewicz, Maciej Sulka (mindketten MMKS Podhale Nowy Targ).

Csatárok: Aron Chmielewski (Ocelári Trinec, CZE), Adam Domogala (Lausitzer Füchse, GER-2.), Tomasz Malasinski (Swindon Wildcats, GBR), Adam Baginski, Radoslaw Galant, Kacper Guzik, Patryk Kogut, Marcin Kolusz, Dawid Majoch, Jaroslaw Rzeszutko (mind a heten GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski, Filip Komorski, Patryk Malicki (mind a négyen Unia Oswięcim), Krystian Dziubinski, Dariusz Gruszka, Damian Kapica, Patryk Wronka (mind a négyen MMKS Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko, Sebastian Kowalówka, Grzegorz Pasiut (mindhárman Comarch Cracovia), Radoslaw Sawicki, Krzysztof Zapała (mindketten Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz, Maciej Urbanowicz (mindketten JKH GKS Jastrzebie), Filip Stopinski (MUKS Orlik Opole), Karol Wasinski, Lukasz Krzemien (mindketten Polonia Bytom), Karol Wasinski (TMH Polonia Bytom), Jakub Jaworski (MKS Sokoly Torun).

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 16., hétfő
VB 15:20 LATNOR 3-2VÉGE
VB 15:20 SVKCAN 1-5VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINUSA 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FRAGER 2-3VÉGE
május 17., kedd
VB 15:20 CZEAUT 1-2 BVÉGE
VB 15:20 ITADEN 1-2VÉGE
VB 19:20 SUIKAZ 3-2VÉGE
VB 19:20 SWEGBR 6-0VÉGE
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 2-1 HVÉGE
VB 15:20 NORAUT 5-3VÉGE
VB 19:20 FINSWE 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 5-3VÉGE
május 19., csütörtök
VB 15:20 GBRUSA 0-3VÉGE
VB 17:00 GERDEN ÉLŐ
VB 19:20 CZELAT INFO
VB 20:30 CANKAZ INFO
május 20., péntek
VB 15:20 GBRFIN 
VB 15:20 GERITA 
VB 19:20 KAZSVK 
VB 19:20 LATAUT 
május 21., szombat
VB 11:20 DENFRA 
VB 11:20 USASWE 
VB 15:20 AUTFIN 
VB 15:20 CANSUI 
VB 19:20 ITASVK 
VB 19:20 NORCZE 
Partnerünk
Archívum