Lengyelország 55 fős keretet hirdetett

   

A krakkói vb házigazdája hirdetett először bő keretet, a vártnál is bővebbet.

Jacek Plachta kijelölte nagyon bő, 55 fős keretét a divízió 1/A-s világbajnokságra. A jelenlegi csapatban 6 kapus, 19 hátvéd és 30 csatár található. A két és fél csapatra való keret Krakkóban találkozik.

Kapusok: Kamil Kosowski (GKS Tychy), Michael Luba (HK Poprad, SVK), Przemyslaw Odrobny, David Zabolotny (JKH GKS Jastrzebie), Rafal Radziszewski (Comarch Cracovia), Ondrej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ).

Hátvédek: Adam Borzecki (Bietigheim Steelers, GER-2.), Pawel Dronia (Fischtown Pinguins, GER-2.), Mateusz Bryk, Kamil Górny, Mateusz Rompkowski (mindhárman JKH GKS Jastrzebie), Bartosz Dabkowski, Maciej Kruczek, Patryk Noworyta, Patryk Wajda (mind a négyen Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (Unia Oswiecim), Bartlomiej Bychawski, Mateusz Sordon (mindhárman Orlik Opole), Rafal Dutka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Remigiusz Gazda (MKS Sokoly Torun), Michal Kotlorz, Bartlomiej Pociecha, Jakub Wanacki (mindhárman GKS Tychy), Oskar Jaskiewicz, Maciej Sulka (mindketten MMKS Podhale Nowy Targ).

Csatárok: Aron Chmielewski (Ocelári Trinec, CZE), Adam Domogala (Lausitzer Füchse, GER-2.), Tomasz Malasinski (Swindon Wildcats, GBR), Adam Baginski, Radoslaw Galant, Kacper Guzik, Patryk Kogut, Marcin Kolusz, Dawid Majoch, Jaroslaw Rzeszutko (mind a heten GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski, Filip Komorski, Patryk Malicki (mind a négyen Unia Oswięcim), Krystian Dziubinski, Dariusz Gruszka, Damian Kapica, Patryk Wronka (mind a négyen MMKS Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko, Sebastian Kowalówka, Grzegorz Pasiut (mindhárman Comarch Cracovia), Radoslaw Sawicki, Krzysztof Zapała (mindketten Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz, Maciej Urbanowicz (mindketten JKH GKS Jastrzebie), Filip Stopinski (MUKS Orlik Opole), Karol Wasinski, Lukasz Krzemien (mindketten Polonia Bytom), Karol Wasinski (TMH Polonia Bytom), Jakub Jaworski (MKS Sokoly Torun).

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2