Két vereség Szlovéniától

 

Serdülő válogatottunk délelőtt 4-2-re, délután 8-2-re kapott ki délnyugati szomszédunktól.

Kedden egy dupla shutoutos mérkőzésen 1-0-ra nyert Magyarország U16-os válogatottja. A szerdai délelőtti meccset jól kezdtük, a 3. percben Szalma Zsolt révén megszereztük a vezetést. A folytatásban viszont többek között Erik Svetina 2+1 pontjának köszönhetően fordított Szlovénia, Lőczi Árpád gólja már csak a 4-2-es végeredmény beállításához volt elég.

A délutáni találkozó 32-32-es kapura lövési mutatóval végződött. A gólok eloszlása viszont nem volt egyenletes, a szlovének 8-2-re nyertek, a magyar gólokat Korchma Bence és Madácsi Benedek lőtték. Csütörtöktől az U15-ös válogatott szerepel Kaposváron.

Az U16-os csapat kaposvári menetrendje:

2015. február 3., 17.10: Magyarország–Szlovénia 1-0 b.
2015. február 4., 9.30: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. február 4., 14.30: Magyarország–Szlovénia 2-8

Az U16-os válogatott kerete a kaposvári tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Csatárok:
Gáspár Soma 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Tóth András 2000 MAC
Türmer Gábor 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Jánosi Csaba
Edző: Szongoth Kristóf, Kiss Dávid
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

U15

A kaposvári U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. február 5., 12.30: Magyarország–Ausztria
2015. február 5., 20.00: Magyarország–Szlovénia
2015. február 6., 12.30: Magyarország–Olaszország
2015. február 6., 17.00/20.00: Magyarország–? (elődöntő)
2015. február 7., 9.30/12.30: Magyarország–? (helyosztó)

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Galló Olivér 2000 SWE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Falus Ádám 2001 UTE
Fekete Botond 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szabó Zsolt 2000 UTE
Varga Tamás 2000 Debrecen
Csatárok:
Csatádi Gergely 2000 UTE
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Fajcsák Tamás 2001 UTE
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Horváth László 2000 Győr
Kozma Ferenc 2001 Debrecen
Páterka Bence 2000 UTE
Rácz Kristof 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Somogyi Nátán 2001 Fehérvár
Vértes Nátán 2000 Fehérvár


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
ROM 17:30 BRASTE 13-3VÉGE
U20 18:40 AVSKMH 11-4VÉGE
január 25., szerda
NHL 01:05 PITSTL 
    • SPÍLER TV
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
U18   KMHMIS 
NHL 02:00 NYRPHI 
    • SPÍLER TV
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
EBJL 18:40 UTEMAC 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
NHL 01:00 NJDWSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSEDM 
    • SPÍLER TV
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
    • M4 SPORT
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   HCIHKB 
NHL 01:00 AllStar
    • SPÍLER TV
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBYSL 13:10 DMJOHC 
EBYSL 13:40 MACZNO 
EBEL 17:30 DECAVS 
EBYSL 17:30 MZAVAS 
EBJL 18:00 UTEDMJ 
NHL 22:00 AllStar
    • SPÍLER TV
január 30., hétfő
EBJL 16:40 VASETO 
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
január 31., kedd
U18 18:30 DHKMIS 
KHL 19:30 SBALOK 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk