Mestyán István a válogatott keretben

   

A Dab.Docler hátvédje a betegség miatt kimaradó Láda Balázst pótolja.

A hét eleji változások után ismét módosult a magyar jégkorong-válogatott bő kerete, kényszerű okokból kikerült a miskolci Láda Balázs, miután tüdőgyulladás miatt a Jegesmedvék pénteki mérkőzésén sem lépett jégre. Helyette a Dab.Docler 25 éves védője, az egész szezonban jó teljesítményt nyújtó Mestyán István kapott meghívót.

Mestyan DAB 2014_15

Fotó: Mudra László (dabdocler.hu)

A Négy Nemzet Torna programja:
november 7., péntek, 15:30 Lengyelország–Olaszország
november 7., péntek, 19:00 Magyarország–Dél-Korea
november 8., szombat, 14:30 Olaszország–Dél-Korea
november 8., szombat, 18:00 Magyarország–Lengyelország
november 9., vasárnap, 14:30 Dél-Korea–Lengyelország
november 9., vasárnap, 18:00 Magyarország–Olaszország

A magyar válogatott novemberi bő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 UTE
Bálizs Bence 1990 Miskolci Jegesmedvék
Duschek Dávid 1988 Miskolci Jegesmedvék
Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
Pleszkán József 1993 UTE
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 Miskolci Jegesmedvék
Dudas Jesse 1988 Miskolci Jegesmedvék
Garbacz Ádám 1994 UTE
Gőz Balázs 1992 Miskolci Jegesmedvék
Hegyi Ádám 1986 FTC
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Martine Nathan 1988 Dab.Docler
Mestyán István 1989 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Dab.Docler
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Vas Márton 1980 Löwen Frankfurt (GER-2.)
Támadók:
Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
Bartalis István 1990 Fehérvár
Benk András 1987 Fehérvár
Csányi Karol 1991 UTE
Dubek Vladimir 1981 FTC
Fliszár Zalán 1994 Miskolci Jegesmedvék
Gágyor Péter 1994 UTE
Hajós Roland 1990 Miskolci Jegesmedvék
Hári János 1992 Modo (SWE)
Hegyi Ádám Zoltán 1988 UTE
Kiss Ákos 1988 Dab.Docler
Kóger Dániel 1989 Fehérvár
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debreceni HK
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Metcalfe Tyler 1984 Miskolci Jegesmedvék
Nagy Krisztián 1994 Miskolci Jegesmedvék
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Németh Péter 1988 FTC
Pavuk Attila 1991 Dab.Docler
Popovics Patrik 1990 Miskolci Jegesmedvék
Rafaj Attila 1988 FTC
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Sijka Dusan 1989 Debreceni HK
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Szappanos Dávid 1986 Dab.Docler
Tóth Adrián 1990 Miskolci Jegesmedvék
Tóth Gergő 1993 Fehérvár
Turbucz Martin 1994 UTE
Vas János 1984 Slavia Praha (CZE)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk