Összecsap a MOL Liga- és a kazah bajnok

 

Szerdán szlovákiai jégen játszik a Ferencváros is.

A legkorábban ébredő FTC egy hirtelen jött lehetőséget kihasználva lejátssza második előszezonmeccsét is, ehhez Lévára utazik a Pesterzsébetről átmenetileg a Kisstadionba kényszerült MOL ligás csapat. A helyi harmadosztályú gárdát 6-2-re verte az Érsekújvár kezdésképpen.

Azóta még két meccset játszott a HC Nové Zámky, az extraligás HK Nitrától 4, az EBEL-es Fehérvártól 3 góllal kapott ki. A szlovák játékosokkal és kiváló egyéb nemzetiségű légiósokkal teletűzdelt kazah élcsapat, a Jertisz Pavlodar nem lesz kis falat, sorra verik a szlovák extraligás csapatokat felvidéki edzőtáborozásuk során, a Martint 2-1-re múlták felül, kedden pedig a Dukla Trencint 5-2-re. A hírek szerint ezen a mérkőzésen a Székesfehérváron pihentetett kulcsjátékosok is szerepet kapnak.

MOL Liga-csapatok és a Fehérvár felkészülési mérkőzései:

július 28., 18:30 HC Rebel Havlíckuv Brod (CZE-2.)–FTC 4-3 büntetőkkel
augusztus 7., 18:00 HC Nové Zámky–HK Levice (SVK-3.) 6-2
augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Nyitra) 6-2
augusztus 11., 17:00 ASC Corona Brassó–Dunarea Galati (ROM-1.) (Brassó) 7-2
augusztus 12., 19:00 Debrecen–Liptovsky Mikulás (SVK-2.) (Debrecen) 2-6
augusztus 12., 19:00 Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Nové Zámky (Székesfehérvár) 7-4
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ-1.) (Érsekújvár)
augusztus 13. 19:30 HK Levice (SVK-3.)–FTC (Léva)

augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKm Zvolen (SVK-1.), HC05 Bánska Bystrica (SVK-1.), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL-1.), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 14. 12:00 ASC Corona Brassó–Bánska Bystrica (SVK-1.)
augusztus 14. 15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL)
augusztus 15. 12:00 ASC Corona Brassó–Fehérvár AV19 (EBEL)
augusztus 16. 12:00 ASC Corona Brassó–Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 16. 19:00 HKM Zvolen–Fehérvár AV19 (EBEL)

augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky–HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 19. HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra)
augusztus 19. HSC Csíkszereda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-2.) (Poprád)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 21., 18:00 HK Poprad (SVK-1.)–HSC Csíkszereda (Tátra-kupa, Poprád)
augusztus 22., 15:00 HSC Csíkszereda–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Tátra-kupa, Poprád)
augusztus 23., 15:00 Kapfenberg Steelers (AUT-2.)–HSC Csíkszereda (Tátra-kupa, Poprád)

augusztus 21., 22., 23.: Gyetvai kupa, résztvevők: HC Detva (SVK-2.), Ferencvárosi TC, …

augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros, résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL-1.), Gap (FRA-1.), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 22., 19.15 Dab.Docler–Gap (FRA-1.) (Docler Kupa, Dunaújváros)
augusztus 23., 19.15 Dab.Docler–Cracovia Kraków (POL-1.) (Docler Kupa, Dunaújváros)
augusztus 24., 19.15 Dab.Docler–Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.) (Docler Kupa, Dunaújváros)

augusztus 22., 18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár)
augusztus 22.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
augusztus 25., 17:00 HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–Miskolci Jegesmedvék (Nagymihály)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra (SVK-1.) (Érsekújvár)
augusztus 28., HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 28., csütörtök 18.30: Miskolci Jegesmedvék–Olimpia Ljubljana (Miskolc)

augusztus 29-31., Felcsík Kupa, Felcsík/Csíkszereda: HSC Csíkszereda, Debreceni HK, Steaua Bucuresti (ROM-1.), Progym Gyergyószentmiklós (ROM-1.)
augusztus 29., 16.00 Debrecen–Progym (Felcsík Kupa)
augusztus 29., 19.00 HSC Csíkszereda–Steaua (Felcsík Kupa)
augusztus 30., 16.00 Steaua–Debrecen (Felcsík Kupa)
augusztus 30., 19.00 HSC Csíkszerda–Progym (Felcsík Kupa)
augusztus 31., 16.00 Steaua–Progym (Felcsík Kupa)
augusztus 31., 18.00: HSC Csíkszereda–Debrecen (Felcsík Kupa, Csíkszereda)

augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Szenice)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Dunaújváros)
augusztus 29., HK Trnava (SVK-2.)–UTE (Nagyszombat)
augusztus 30., 16.00 Miskolci Jegesmedvék–KH Sanok (Miskolc)
augusztus 31., 18:00 Dab.Docler–KH Sanok (POL-1.) (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 2., 18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1.)–Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Érsekújvár)

szeptember 4-6., Csíki Sör-kupa, Csíkszereda: egyeztetés alatt

szeptember 5.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
szeptember 5. 18:30 Dab.Docler–Debrecen HK

szeptember 6., 16.00: Graz–Olimpija Ljubljana (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 6., 19.00: Fehérvár AV19–Miskolci Jegesmedvék (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 7., 15.00: az előző nap vesztesei (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 7., 18.00: az előző nap győztesei (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 9. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra Hodonín (CZE-3.) (Érsekújvár)
szeptember 9. 19:00 Ferencvárosi TC–Dab.Docler
szeptember 12. 18:30 Dab.Docler–Ferencvárosi TC

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk