Fehérvár–Érsekújvár 7-4

Bartalis István mesterhármassal mutatkozott be új csapatában. A vendégek első soruk nélkül is jól állták a sarat.

Rob Pallin az előzetesen megadott felállásban kezdett, Robert Spisak 5-6 meghatározó játékost pihentette. Mindennek ellenére jó kis szezonra hangoló meccset játszott a magyar EBEL-csapat és a MOL Liga-címvédője.

A 2000-2200 néző bemelegítő jellegű első harmad után pörgősebb és gólgazdag másodikat látott, a harmadik húsz percben pedig bebiztosította győzelmét a Volán. 4-4-ig 4-szer szerzett vezetést a Volán és 4-szer egyenlített az Érsekújvár, de a második harmad végi 5. hazai gólra már nem volt válasz, az utolsó 10 percben pedig két újabb góllal vált magabiztossá a Fehérvár győzelme.

A Fehérvár első sora 3, a második 4 gólt szerzett. Bartalis 3, Sarauer 2 gólt lőtt, Kóger Dániel szép találattal tért vissza nevelőegyesületéhez és LoVecchio is eredményesen mutatkozott be. A másik oldalon a tavalyi csapat alapemberei, Caladi, M. Stefanka, Hrudik és Marek Dubec lőtt gólt. A vége 7-4 lett. A két csapat augusztus második felében újra megmérkőzik, akkor Érsekújváron.