Kazahsztán még nem szűkítette keretét

 

Tavalyi vb-ellenfelünk csapata egyelőre 29 játékosból áll.

Az A csoportra készülő válogatottak közül egyedül már Kazahsztán nem hozta nyilvánosságra 25 fős keretét. Az általunk legyőzött válogatott magját továbbra is a KHL-es Barisz Asztana adja, amely idén megnyerte a Csernisov-divíziót és egészen a főcsoport-elődöntőig menetelt az Avtomobiliszt kisöprése után, ahol a Szalavat Julajev 4-2-es összesítéssel búcsúztatta.

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Alekszej Ivanov 1988  Szpartak Moszkva (KHL)
Vitalij Jeremejev 1975 Barisz Asztana (KHL)
Pavel Poluektov 1992 Barisz Asztana (KHL)
Védők:
Jevgenyij Blohin 1979 Barisz Asztana (KHL)
Kevin Dallman 1981 SZKA Szentpétervár (KHL)
Vlagyimir Grebenscsikov 1992  Barisz Asztana (KHL)
Anton Kazancev 1986 Jermak Angarszk (VHL)
Vlagyiszlav Kolesznyikov 1984 Kazcink-Torpedo (VHL)
Artyemij Lakiza 1987 Barisz Asztana (KHL)
Alekszej Litvinyenko 1980 Barisz Asztana (KHL)
Roman Szavcsenko 1988 Barisz Asztana (KHL)
Makszim Szemjonov 1984 Barisz Asztana (KHL)
Alekszej Vaszilcsenko 1981 Traktor Cseljabinszk (KHL)
Támadók:
Alekszej Anciferov 1991 Barisz Asztana (KHL)
Nyikolaj Antropov 1980  Barisz Asztana (KHL)
Makszim Beljajev 1979 Kazcink-Torpedo (VHL)
Andrej Gavrilin  Barisz Asztana (KHL)
Vagyim Krasznoszlobodcev 1983 Torpedo Nyizsnyij Novgorod (KHL)
Mihail Pansin 1983  Barisz Asztana (KHL)
Fjodor Poliscsuk 1979 Barisz Asztana (KHL)
Konsztantyin Puskarjov 1985 Barisz Asztana (KHL)
Mihail Rahmanov 1992 Barisz Asztana (KHL)
Jevgenyij Rimarjev 1988 Kazcink-Torpedo (VHL)
Konsztantyin Romanov 1985 Barisz Asztana (KHL)
Andrej Szpiridonov 1982 Nomad Asztana
Roman Sztarcsenko 1986 Barisz Asztana (KHL)
Dmitri Upper 1978 Barisz Asztana (KHL)
Alekszej Voroncov 1986 Nomad Asztana
Talgat Zsajlauov 1985 Barisz Asztana (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW ÉLŐ
U18 14:30 RBSAVS ÉLŐ
U20 15:10 VASHCI ÉLŐ
U18 16:00 ETOVSV ÉLŐ
EBEL 17:30 DECAVS 0-0ÉLŐ
U20 18:00 RBSMAC 
U20 18:40 KMHUTE 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk