Kazahsztán még nem szűkítette keretét

 

Tavalyi vb-ellenfelünk csapata egyelőre 29 játékosból áll.

Az A csoportra készülő válogatottak közül egyedül már Kazahsztán nem hozta nyilvánosságra 25 fős keretét. Az általunk legyőzött válogatott magját továbbra is a KHL-es Barisz Asztana adja, amely idén megnyerte a Csernisov-divíziót és egészen a főcsoport-elődöntőig menetelt az Avtomobiliszt kisöprése után, ahol a Szalavat Julajev 4-2-es összesítéssel búcsúztatta.

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Alekszej Ivanov 1988  Szpartak Moszkva (KHL)
Vitalij Jeremejev 1975 Barisz Asztana (KHL)
Pavel Poluektov 1992 Barisz Asztana (KHL)
Védők:
Jevgenyij Blohin 1979 Barisz Asztana (KHL)
Kevin Dallman 1981 SZKA Szentpétervár (KHL)
Vlagyimir Grebenscsikov 1992  Barisz Asztana (KHL)
Anton Kazancev 1986 Jermak Angarszk (VHL)
Vlagyiszlav Kolesznyikov 1984 Kazcink-Torpedo (VHL)
Artyemij Lakiza 1987 Barisz Asztana (KHL)
Alekszej Litvinyenko 1980 Barisz Asztana (KHL)
Roman Szavcsenko 1988 Barisz Asztana (KHL)
Makszim Szemjonov 1984 Barisz Asztana (KHL)
Alekszej Vaszilcsenko 1981 Traktor Cseljabinszk (KHL)
Támadók:
Alekszej Anciferov 1991 Barisz Asztana (KHL)
Nyikolaj Antropov 1980  Barisz Asztana (KHL)
Makszim Beljajev 1979 Kazcink-Torpedo (VHL)
Andrej Gavrilin  Barisz Asztana (KHL)
Vagyim Krasznoszlobodcev 1983 Torpedo Nyizsnyij Novgorod (KHL)
Mihail Pansin 1983  Barisz Asztana (KHL)
Fjodor Poliscsuk 1979 Barisz Asztana (KHL)
Konsztantyin Puskarjov 1985 Barisz Asztana (KHL)
Mihail Rahmanov 1992 Barisz Asztana (KHL)
Jevgenyij Rimarjev 1988 Kazcink-Torpedo (VHL)
Konsztantyin Romanov 1985 Barisz Asztana (KHL)
Andrej Szpiridonov 1982 Nomad Asztana
Roman Sztarcsenko 1986 Barisz Asztana (KHL)
Dmitri Upper 1978 Barisz Asztana (KHL)
Alekszej Voroncov 1986 Nomad Asztana
Talgat Zsajlauov 1985 Barisz Asztana (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk