Norvégia szinte olimpiai kerettel küzd

   

Szocsihoz képest öt helyen cserélődött ki az északiak kerete.

Az olimpiai keretből a védők közül Solberg és Tollefsen került ki, helyettük Bryhnisveen és Espeland került be, míg a támadóknál Lystad JacobsenMats Rosseli Olsen és Zuccarello helyett Jonas Djupvik LövlieMartinsen és Stene kapott helyet. A többi válogatotthoz képest eggyel kevesebb védőt és eggyel több támadót, azaz 7 bekket és 15 csatárt nevezett Norvégia.

Norvégia kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Lars Haugen 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Steffen Söberg 1993 Valerenga
Lars Volden 1992 Blues Espoo (FIN)
Védők:
Alexander Bonsaksen 1987 Valerenga
Nicolai Bryhnisveen 1991 Lillehammer
Stefan Espeland 1989 Valerenga
Jonas Holös 1987 Lokomotiv (KHL)
Henrik Ödegaard 1988 Missouri (CHL)
Daniel Sörvik 1990 Valerenga
Mats Trygg 1976 Lörenskog
Támadók:
Morten Ask 1980 Valerenga
Anders Bastiansen 1980 Farjestad (SWE)
Robin Dahlström 1988 Örebro (SWE)
Kristian Forsberg 1986 MODO (SWE)
Mads Hansen 1978 Storhamar
Jonas Djupvik Lövlie 1990 Sparta Sarpsborg
Andreas Martinsen 1990 Düsseldorf (GER)
Sondre Olden 1992 Valerenga
Ken Andre Olimb 1989 Düsseldorf (GER)
Mathis Olimb 1986 Frölunda (SWE)
Niklas Roest 1986 Karlskoga (SWE-2)
Martin Röymark 1986 Farjestad (SWE)
Per-Age Skröder 1978 MODO (SWE)
Andreas Stene 1991 Sparta Sarpsborg
Patrick Thoresen 1983 SZKA (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk