Norvégia szinte olimpiai kerettel küzd

   

Szocsihoz képest öt helyen cserélődött ki az északiak kerete.

Az olimpiai keretből a védők közül Solberg és Tollefsen került ki, helyettük Bryhnisveen és Espeland került be, míg a támadóknál Lystad JacobsenMats Rosseli Olsen és Zuccarello helyett Jonas Djupvik LövlieMartinsen és Stene kapott helyet. A többi válogatotthoz képest eggyel kevesebb védőt és eggyel több támadót, azaz 7 bekket és 15 csatárt nevezett Norvégia.

Norvégia kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Lars Haugen 1987 Dinamo Minszk (KHL)
Steffen Söberg 1993 Valerenga
Lars Volden 1992 Blues Espoo (FIN)
Védők:
Alexander Bonsaksen 1987 Valerenga
Nicolai Bryhnisveen 1991 Lillehammer
Stefan Espeland 1989 Valerenga
Jonas Holös 1987 Lokomotiv (KHL)
Henrik Ödegaard 1988 Missouri (CHL)
Daniel Sörvik 1990 Valerenga
Mats Trygg 1976 Lörenskog
Támadók:
Morten Ask 1980 Valerenga
Anders Bastiansen 1980 Farjestad (SWE)
Robin Dahlström 1988 Örebro (SWE)
Kristian Forsberg 1986 MODO (SWE)
Mads Hansen 1978 Storhamar
Jonas Djupvik Lövlie 1990 Sparta Sarpsborg
Andreas Martinsen 1990 Düsseldorf (GER)
Sondre Olden 1992 Valerenga
Ken Andre Olimb 1989 Düsseldorf (GER)
Mathis Olimb 1986 Frölunda (SWE)
Niklas Roest 1986 Karlskoga (SWE-2)
Martin Röymark 1986 Farjestad (SWE)
Per-Age Skröder 1978 MODO (SWE)
Andreas Stene 1991 Sparta Sarpsborg
Patrick Thoresen 1983 SZKA (KHL)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk