Kuznyecov helyett Kovár, Jerjomenko helyett Janus

   

Három változás történt a szombati KHL All Star-gála játékoskereteiben, ebből kettő ugyanazt a pozíciót érinti.

Jevgenyij Kuznyecov térdsérülése az olimpiai szereplésen kívül a pozsonyi gálát is érintette, helyére a Metallurg Magnyitogorszk tehetséges cseh támadója, Jan Kovár került. A másik csere a nyugati csapat kapujában történt, az olimpiai keretben is bekerült, ám jelenleg sérült Alekszandr Jerjomenko helyét Petri Vehanen vette volna át, ám pénteken bejelentették, helyette a Slovan kapusa, Jaroslav Janus lesz Ivan Liszutyin váltótársa. Vehanenen kívül egy másik Lev-játékos is kiesett, Jakub Klepis a Nyeftyehimik elleni mérkőzésen sérült meg, pótlásáról nincs hír.

Pénteken 18 órától játsszák a Legendák Mérkőzését, ahol Csehszlovákia a Szovjetunióval találkozik, szombaton pedig 14.15-től rendezik az ügyességi versenyt, aztán 16 órától a Kelet–Nyugat mérkőzést. Mindhárom eseményt a Sport Tv élőben közvetíti.

A Nyugati Csapat teljes kerete:
Kapusok:  Jaroslav Janus (Slovan), Ivan Liszutyin (Vityaz)
Védők:  Sandis Ozolins (Dinamo Riga), Deron Quint (Szpartak),  Kurtis Foster (Medvescak), Makszim Csugyinov (SZKA), Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA)
Támadók:  Ilja Kovalcsuk (SZKA), Jonathan Cheechoo (Medvescak), Viktor Tyihonov (SZKA), Leo Komarov (Dinamo Moszkva), Nyikolaj Prohorkin (CSZKA), Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov (Vityaz), Miroslav Satan (Slovan), Geoff Platt (Dinamo Minszk)
Edzők: Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA), Fjodor Kanarejkin (Szpartak)

A Keleti Csapat teljes kerete:
Kapusok: Mikko Koskinen (Szibir), Konsztantyin Barulin (Ak Barsz)
Védők:  Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Shaun Heshka (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk), Juuso Hietanen (Torpedo),  Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev), Gyenyisz Kuljas (Avangard)
Támadók: Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Brandon Bochenski (Barisz), Fjodor Malihin (Avtomobiliszt), Enver Liszin, (Admiral), Jori Lehtera (Szibir), Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) , Talgat Zsajlauov (Barisz), Gyenyisz Parsin (Torpedo), Jan Kovár
Edzők: Valerij Belov (Ak Barsz), Valerij Belouszov (Traktor), Dmitrij Kvartalnov (Szibir)

Update: Alekszandr Radulov (CSZKA) sérülés miatt nem lép jégre.

KHL All Star 2014

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 23., kedd
NHL 02:00 NSHANA 
    • SPÍLER TV
május 24., szerda
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk