Kuznyecov helyett Kovár, Jerjomenko helyett Janus

   

Három változás történt a szombati KHL All Star-gála játékoskereteiben, ebből kettő ugyanazt a pozíciót érinti.

Jevgenyij Kuznyecov térdsérülése az olimpiai szereplésen kívül a pozsonyi gálát is érintette, helyére a Metallurg Magnyitogorszk tehetséges cseh támadója, Jan Kovár került. A másik csere a nyugati csapat kapujában történt, az olimpiai keretben is bekerült, ám jelenleg sérült Alekszandr Jerjomenko helyét Petri Vehanen vette volna át, ám pénteken bejelentették, helyette a Slovan kapusa, Jaroslav Janus lesz Ivan Liszutyin váltótársa. Vehanenen kívül egy másik Lev-játékos is kiesett, Jakub Klepis a Nyeftyehimik elleni mérkőzésen sérült meg, pótlásáról nincs hír.

Pénteken 18 órától játsszák a Legendák Mérkőzését, ahol Csehszlovákia a Szovjetunióval találkozik, szombaton pedig 14.15-től rendezik az ügyességi versenyt, aztán 16 órától a Kelet–Nyugat mérkőzést. Mindhárom eseményt a Sport Tv élőben közvetíti.

A Nyugati Csapat teljes kerete:
Kapusok:  Jaroslav Janus (Slovan), Ivan Liszutyin (Vityaz)
Védők:  Sandis Ozolins (Dinamo Riga), Deron Quint (Szpartak),  Kurtis Foster (Medvescak), Makszim Csugyinov (SZKA), Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA)
Támadók:  Ilja Kovalcsuk (SZKA), Jonathan Cheechoo (Medvescak), Viktor Tyihonov (SZKA), Leo Komarov (Dinamo Moszkva), Nyikolaj Prohorkin (CSZKA), Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov (Vityaz), Miroslav Satan (Slovan), Geoff Platt (Dinamo Minszk)
Edzők: Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA), Fjodor Kanarejkin (Szpartak)

A Keleti Csapat teljes kerete:
Kapusok: Mikko Koskinen (Szibir), Konsztantyin Barulin (Ak Barsz)
Védők:  Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Shaun Heshka (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk), Juuso Hietanen (Torpedo),  Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev), Gyenyisz Kuljas (Avangard)
Támadók: Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Brandon Bochenski (Barisz), Fjodor Malihin (Avtomobiliszt), Enver Liszin, (Admiral), Jori Lehtera (Szibir), Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) , Talgat Zsajlauov (Barisz), Gyenyisz Parsin (Torpedo), Jan Kovár
Edzők: Valerij Belov (Ak Barsz), Valerij Belouszov (Traktor), Dmitrij Kvartalnov (Szibir)

Update: Alekszandr Radulov (CSZKA) sérülés miatt nem lép jégre.

KHL All Star 2014

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF INFO
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk