Kuznyecov helyett Kovár, Jerjomenko helyett Janus

   

Három változás történt a szombati KHL All Star-gála játékoskereteiben, ebből kettő ugyanazt a pozíciót érinti.

Jevgenyij Kuznyecov térdsérülése az olimpiai szereplésen kívül a pozsonyi gálát is érintette, helyére a Metallurg Magnyitogorszk tehetséges cseh támadója, Jan Kovár került. A másik csere a nyugati csapat kapujában történt, az olimpiai keretben is bekerült, ám jelenleg sérült Alekszandr Jerjomenko helyét Petri Vehanen vette volna át, ám pénteken bejelentették, helyette a Slovan kapusa, Jaroslav Janus lesz Ivan Liszutyin váltótársa. Vehanenen kívül egy másik Lev-játékos is kiesett, Jakub Klepis a Nyeftyehimik elleni mérkőzésen sérült meg, pótlásáról nincs hír.

Pénteken 18 órától játsszák a Legendák Mérkőzését, ahol Csehszlovákia a Szovjetunióval találkozik, szombaton pedig 14.15-től rendezik az ügyességi versenyt, aztán 16 órától a Kelet–Nyugat mérkőzést. Mindhárom eseményt a Sport Tv élőben közvetíti.

A Nyugati Csapat teljes kerete:
Kapusok:  Jaroslav Janus (Slovan), Ivan Liszutyin (Vityaz)
Védők:  Sandis Ozolins (Dinamo Riga), Deron Quint (Szpartak),  Kurtis Foster (Medvescak), Makszim Csugyinov (SZKA), Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA)
Támadók:  Ilja Kovalcsuk (SZKA), Jonathan Cheechoo (Medvescak), Viktor Tyihonov (SZKA), Leo Komarov (Dinamo Moszkva), Nyikolaj Prohorkin (CSZKA), Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov (Vityaz), Miroslav Satan (Slovan), Geoff Platt (Dinamo Minszk)
Edzők: Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA), Fjodor Kanarejkin (Szpartak)

A Keleti Csapat teljes kerete:
Kapusok: Mikko Koskinen (Szibir), Konsztantyin Barulin (Ak Barsz)
Védők:  Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Shaun Heshka (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk), Juuso Hietanen (Torpedo),  Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev), Gyenyisz Kuljas (Avangard)
Támadók: Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Brandon Bochenski (Barisz), Fjodor Malihin (Avtomobiliszt), Enver Liszin, (Admiral), Jori Lehtera (Szibir), Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) , Talgat Zsajlauov (Barisz), Gyenyisz Parsin (Torpedo), Jan Kovár
Edzők: Valerij Belov (Ak Barsz), Valerij Belouszov (Traktor), Dmitrij Kvartalnov (Szibir)

Update: Alekszandr Radulov (CSZKA) sérülés miatt nem lép jégre.

KHL All Star 2014

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk