Karol Rusznyak a csehszlovák válogatottban

 

Szovjetunió–Csehszlovákia mérkőzést játszanak a pozsonyi KHL All Star-hétvége keretében.

Egy korábbi fehérvári játékos, egy-egy korábbi fehérvári és újpesti edző, valamint egy aktív érsekújvári jégkorongozó is szerepel a nevezettek között.

A Szovjetunió kerete nem szorul magyarázatra, 29 fős keretében közel 30 éves korkülönbségek is előfordulnak. A csapatban helyet kapott a ligaelnök, Alekszandr Medvegyev és az egyik alelnök, Vlagyimir Torzskov is. Csehszlovákia játékosai fiatalabbak, több ismerős név is megtalálható a listán, többek Karol Rusznyak, aki 2002 és 2005 között az Alba Volánban jégkorongozott, Jan Neliba, aki nemrég még a Fehérvár vezetőedzője volt, illetve meghívót kapott Marek Uram, a HC Nové Zámky támadója is, aki azonban kulcscsonttörése miatt aligha lép jégre. Ivan Dornic pedig két csapatnál is edzősködött a MOL Ligában, előbb ez UTE, majd a HC Csíkszereda alkalmazta.

Szovjetunió:

Kapusok:
Vlagyimir Miskin (1955)
Makszim Szokolov (1972)
Makszim Mihajlovszkij (1969)

Védők:
Alekszej Kaszatonov (1959)
Jurij Ljapkin (1945)
Vlagyimir Lutcsenko (1949)
Szergej Gimajev (1955)
Fjodor Kanarejkin (1955)
Alekszej Guszarov (1964)
Nyikolaj Szjomin (1973)

Támadók:
Jurij Lebegyev (1951)
Vjacseszlav Anyiszin (1951)
Helmuts Balderis (1952)
Viktor Salimov (1951)
Szergej Fjodorov (1969)
Alekszej Zsamnov (1970)
Alekszej Jasin (1973)
Alekszandr Jakusev (1947)
Borisz Mihajlov (1944)
Jevgenyij Stepa (1963)
Vlagyimir Torzskov (1954)
Alekszandr Medvegyev (1955)
Valerij Kamenszkij (1966)
Lev Berdicsevszkij (1965)
Igor Varickij (1971)
Jevgenyij Csizsmin (1964)
Ravil Jakubov (1970)
Andrej Kovalenko (1970)
Szergej Makarov (1964)

Csehszlovákia:

Kapusok:
Petr Bríza (1964)
Roman Cechmánek (1971)
Pavol Rybár (1971)

Védők:
Lubomír Sekerás (1968)
Ján Varholík (1970)
Jergus Baca (1965)
Ivan Droppa (1972)
Radoslav Svoboda (1957)
Frantisek Kucera (1968)
Leo Gudas (1965)
Jan Neliba (1953)

Támadók:
Igor Liba (1960)
Richard Zedník (1976)
Zdeno Cíger (1969)
Ivan Dornic (1962)
Richard Kapus (1973)
Karol Rusznyak (1967)
Pavel Richter (1954)
Vladimír Kames (1964)
Oldrich Válek (1960)
Marek Uram (1976)
Otakar Janecký (1959)
Ladislav Svozil (1958)
Jozef Pethö (1964)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC ÉLŐ
U18 16:00 PEFMIS ÉLŐ
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk