Bucsin Gyergyóalfalu-mez a ráadás

 

Egy igazi kuriózummal záródik este 10 óra magasságában az év legnagyobb hokis árverése. Vargyas László első klubjában játszik Szakács Szabolcs, ő ajánlotta fel a tételt.

A Vargyas László rehabilitációját elősegítő jótékonysági árverés 9 órától folyamatosan zárul a 61 tétel esetében, de délután és még késő este is várhatók izgalmak. Köszönjük az eddigi aktivitást, és várjuk továbbra is a licitálni vágyókat.

Bucsin Gyergyoujfalu

Továbbra is bátorítunk mindenkit, aki elérhető áron szeretne kiváló emléktárgyhoz jutni, nézzen be az összesítő oldalra, több értékes relikvia megfizethető összegért vár új tulajdonosára.

Az összes tételt itt találják meg egy helyen.

Ne feledjék, magyarországi idő szerint hétfőn reggel 9 órától járnak le az árverések, a megváltozott feltételekről itt olvashatnak részletesen.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., csütörtök
U18 15:40 KMHGEP 14-1VÉGE
U18 16:00 ETODHK 3-4VÉGE
U18 18:45 UTESZD 12-0VÉGE
U18 19:20 AVSZEG 8-2VÉGE
U18 19:40 MACPEF 6-0VÉGE
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20   OHCUTE 
ROM 17:30 SCCSTE 
VB20 19:00 FRAHUN 
EL 20:00 DABTIT 
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk