Minden idők legfiatalabb romániai szelektje

 

Több helyen változott a romániai válogatott, Lindqvist zömében 19-21 évesekből álló keretébe 4 Magyarországon és 2 Szlovákiában játszó légiós is befért.

Magyarország szombat este játszik az alábbi csapattal:

Románia játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ruczuj Gellért 1991 HSC Csíkszereda
Tőke Zoltán 1994 Debrecen
Védők:
Bors Huba 1994 HSC Csíkszereda
Gecse Hugó 1995 HSC Csíkszereda
Hodos Detre 1994 UTE
Imecs Attila 1991 ASC Corona Brassó
Kósa Endre 1975 HSC Csíkszereda
Mastaleriu Zsolt 1989 ASC Corona Brassó
Salló Alpár 1994  HSC Csíkszereda
Tamás Nándor 1994 Debrecen
Támadók:
Bálint Zsolt 1989 ASC Corona Brassó
Bíró Gergő 1994 HK Nitra
Bíró Mátyás 1994 HK Nitra
Bíró Ottó 1988 HSC Csíkszereda
Bíró Tamás 1991 HSC Csíkszereda
Dumitru, Dennis 1994 ASC Corona Brassó
Farkas Tamás 1992 HSC Csíkszereda
Fodor Csanád 1990 FTC
Gliga, Roberto 1993 ASC Corona Brassó
Molnár Zoltán 1995 HSC Csíkszereda
Péter Levente 1986 HSC Csíkszereda
Péter Zsolt 1991 ASC Corona Brassó

Szövetségi kapitány: Kjell Greg Lindqvist, másodedzők: ifj. Antal Előd, Josh Bonar.

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport)

4nemzet

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk