Minden idők legfiatalabb romániai szelektje

 

Több helyen változott a romániai válogatott, Lindqvist zömében 19-21 évesekből álló keretébe 4 Magyarországon és 2 Szlovákiában játszó légiós is befért.

Magyarország szombat este játszik az alábbi csapattal:

Románia játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ruczuj Gellért 1991 HSC Csíkszereda
Tőke Zoltán 1994 Debrecen
Védők:
Bors Huba 1994 HSC Csíkszereda
Gecse Hugó 1995 HSC Csíkszereda
Hodos Detre 1994 UTE
Imecs Attila 1991 ASC Corona Brassó
Kósa Endre 1975 HSC Csíkszereda
Mastaleriu Zsolt 1989 ASC Corona Brassó
Salló Alpár 1994  HSC Csíkszereda
Tamás Nándor 1994 Debrecen
Támadók:
Bálint Zsolt 1989 ASC Corona Brassó
Bíró Gergő 1994 HK Nitra
Bíró Mátyás 1994 HK Nitra
Bíró Ottó 1988 HSC Csíkszereda
Bíró Tamás 1991 HSC Csíkszereda
Dumitru, Dennis 1994 ASC Corona Brassó
Farkas Tamás 1992 HSC Csíkszereda
Fodor Csanád 1990 FTC
Gliga, Roberto 1993 ASC Corona Brassó
Molnár Zoltán 1995 HSC Csíkszereda
Péter Levente 1986 HSC Csíkszereda
Péter Zsolt 1991 ASC Corona Brassó

Szövetségi kapitány: Kjell Greg Lindqvist, másodedzők: ifj. Antal Előd, Josh Bonar.

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport)

4nemzet

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk