Lindqvist és Bonar edzi Romániát

 

A 30 fős bő keretben csak HSC Csíkszereda- és Brassó-játékosok találhatók. Van egyéb meglepetés is.

Mivel a román bajnokság még mindig nem indult el és a szövetség körüli káoszban egyelőre nem is sejthető, mikor kezdődhet a bajnoki szezon, csak a HSC Csíkszereda és a Brassó ad játékosokat a budapesti négy nemzet tornán részt vevő romániai keretbe.

Egyelőre nem folytatja a munkát a román szövetséggel Tom Skinner eddigi szövetségi kapitány, helyét Kjell G. Lindqvist, a Brassó svéd vezetőedzője veszi át. Segítői között is lesz brassói, mégpedig Josh Bonar, a csapat egyik legjobb játékosa, aki a nyári felkészülés levezénylése során már megmutatta, nem idegen tőle ez a feladat sem. A másik másodedző Antal Előd lesz, aki a HSC Csíkszeredában is hasonló szerepet tölt be.

A keretben egyelőre 2 kapus, 10 hátvéd és 18 csatár található, a kapusoknál és csatároknál igazságos eloszlásban, a hátvédek között 6-4 arányú csíki fölény van.

Románia játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Fülöp Rajmond 1987 ASC Corona Brassó
Ruczuj Gellért  1991 HSC Csíkszereda
Védők:
Bors Huba-Ferenc 1994 HSC Csíkszereda
Flinta Botond 1987 HSC Csíkszereda
Gecse Hugó 1995 HSC Csíkszereda
Góga Attila 1981 HSC Csíkszereda
Imecs Attila 1991 ASC Corona Brassó
János Imre 1990 ASC Corona Brassó
Mastaleriu Zsolt 1989 ASC Corona Brassó
Nagy István 1981  HSC Csíkszereda
Papp Szabolcs 1982  HSC Csíkszereda
Piszarenko, Jevgenyij 1980 ASC Corona Brassó
Támadók:
Antal Zsombor 1985 ASC Corona Brassó
Bálint Zsolt 1989 ASC Corona Brassó
Becze Tihamér 1990 HSC Csíkszereda
Bíró Ottó 1988 HSC Csíkszereda
Bíró Tamás 1991 HSC Csíkszereda
Dumitru, Dennis 1994 ASC Corona Brassó
Farkas Tamás 1992 HSC Csíkszereda
Gliga, Roberto 1993 ASC Corona Brassó
Hildebrand Szabolcs 1995 HSC Csíkszereda
Mihály Ede 1986 HSC Csíkszereda
Molnár Zoltán 1995 HSC Csíkszereda
Molnár Zsolt 1987 ASC Corona Brassó
Molnár Zsombor 1993 HSC Csíkszereda
Péter Levente 1986 HSC Csíkszereda
Péter Róbert 1983 ASC Corona Brassó
Péter Zsolt 1991 ASC Corona Brassó
Petres Tivadar 1985  ASC Corona Brassó
Zsók Levente 1983  ASC Corona Brassó

Szövetségi kapitány: Kjell Greg Lindqvist, másodedzők: ifj. Antal Előd, Josh Bonar.

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport)

4nemzet

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk