Értékeljék a Fehérvár-játékosokat! 4.

   

A Dornbirn ellen jégre lépő 21 Volán-hokis teljesítményét pontozhatják 1-től 10-ig.

Örömmel tapasztaljuk, hogy olvasóink kihasználják a 10 pontos skála teremtette széles értékelési spektrumot. Az eddigi három hazai meccs után 4,2 és 9,5 pont közötti összesített értékek jöttek ki. A Salzburg-meccs utáni végeredményt itt tekinthetik meg. Az aktuális szavazás vasárnap 15 óráig tart.

Fehérvár–Dornbirn, 2013. 10. 04.

  • Benk András (7,6)
  • Bálizs Bence (7,4)
  • Tokaji Viktor (6,7)
  • Hetényi Péter (6,7)
  • Szirányi Bence (6,5)
  • Magosi Bálint (6,5)
  • Yellow Horn, Colton (6,4)
  • Pozsgai Tamás (6,3)
  • Jackman, Ric (6,1)
  • Sikorcin Ladislav (6,1)
  • Naglich, Adam (6,0)
  • Banham, Frank (5,9)
  • Varga Arnold (5,8)
  • Mihály Árpád (5,8)
  • Nemes Benjámin (5,7)
  • Sarauer, Andrew (5,6)
  • Sárpátki Tamás (5,5)
  • Kovács Csaba (5,2)
  • Kocsis, Ferenc (5,2)
  • Kiss Dániel (5,1)
  • Gawryletz, Travis (4,9)

Összes szavazat: 42

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk