Vas Mártonék kikaptak a Hessen-kupán

   

4-3-as vereséget szenvedett Vas Márton és Tim Kehler csapata, a Löwen Frankfurt a szintén a német harmadosztályban induló Kasseltől. Pedig alig három perc elteltével a hazaiak szereztek vezetést, amit azonban a vendégek még az első harmadban kiegyenlítettek, majd a vezetést is átvették. Innen a Löwen csak futott az eredmény után, kétszer sikerült egyenlítenie, a Kassel azonban harmadjára is megszerezte a vezetést, utoljára 5 perccel a rendes játékidő vége előtt. Erre már nem volt válaszuk Vaséknak, maradt a 3-4. A magyar hátvéd nem szerzett pontot.

Bartalis István (Troja-Ljungby, Allsvenskan, SWE-2.)
augusztus 9., 19:00 Troja-Ljungby–Oskarshamn 2-1, Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 14., 19:00 Karlskrona–Troja-Ljungby 4-3 (b.) Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 21., 19:00 Troja-Ljungby–Malmö, 1-2, Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 23., 19:00 Troja-Ljungby–Rögle  1-4, Bartalis nem szerzett pontot
szeptember 1., 19:00 Troja-Ljungby–Karlskrona 0-4,
szeptember 3., 19:00 Oskarshamn–Troja-Ljungby 1-4, Bartalis egy gólt lőtt
szeptember 5., 19:00 Troja-Ljungby–Tingsryd, 2-0, Bartalis gólpasszt adott
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 12., 19:00 Djurgarden–Troja-Ljungby

Fekete Dániel (Feldkirch, INL, AUT-2.)
felkészülés kezdete: augusztus 19.
augusztus 24., Feldkirch–SC Herisau (SUI-3.) 3-1
augusztus 31., 19:30 Feldkirch–Lustenau 0-4
szeptember 7., Feldkirch–EHC Seewen (SUI-3.)
szeptember 13., 19:30 Feldkirch–Bregenzerwald
szeptember 14., 19:30 Lustenau–Feldkirch
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 21., Feldkirch–Ghardeina (ITA)

Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz, Ligue Magnus, FRA-1.)
augusztus 27-én csatlakozik a felkészüléshez, addig Kanadában edzőtáborozik
augusztus 31., 20:00 Lyon–Morzine-Avoriaz 3-5, Gőz nem szerzett pontot
szeptember 3., 20:30 Morzine-Avoriaz–Grenoble 1-4, Gőz nem szerzett pontot
szeptember 6., 20:30 Chamonix–Morzine-Avoriaz, 7-6, hosszabbításban, Gőz nem szerzett pontot
szeptember 10., Chamonix–Morzine-Avoriaz, Francia Ligakupa 1. forduló
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Hári János (HIFK, SM-Liiga FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 13., 19:00 Farjestad (SWE)–HIFK 4-2, Hárit nem nevezték
augusztus 16., 18:30 HIFK–Frölunda (SWE) 1-5, Hári nem szerzett pontot
augusztus 23., 18:30 HIFK–Zürich Lions (SUI) 6-4, Hári nem szerzett pontot
augusztus 24., 18:30 HIFK–Zug (SUI) 3-4 (b.), Hári 1 gól
augusztus 30., 18:30 Jokerit–HIFK 2–0, Hári nem szerzett pontot
augusztus 31., 17:00 HIFK–Jokerit 0-4, Hárit nem nevezték
szeptember 5., 19:30 Ingolstadt (DEL)–HIFK, 5-2, Hári nem szerzett pontot
szeptember 7., 19:30 Adler Mannheim (DEL)–HIFK 3-2, Hárit nem nevezték
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. HIFK–Blues

Hentes Kristóf (GCK Lions, NLB, SUI-2.)
augusztus 7., 19:00 Zürich Lions (SUI-1.)–GCK Lions 5-2, Hentes 1 gólt lőtt
augusztus 17., 16:30 EHC Arosa–GCK Lions 2-4, Hentes 1 gólpasszt adott
augusztus 23., 19:30 SC Langenthal–GCK Lions 7-4, Hentes 1 gólpasszt adott
augusztus 29., 20:00 GCK Lions–HC La Chaux-de-Fonds, 2–3, Hentes nem szerzett pontot
szeptember 3., 20:00 GCK Lions–EHC Basel Sharks 3-5, Hentes egy gólpasszt adott
szeptember 6., 20:00 HC Thurgau–GCK Lions
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 20:00 EHC Visp–GCK Lions

Hetényi Zoltán (Tappara, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 8., Tappara–Blues, 1-0 (h. u.), Hetényi shutout
augusztus 9., Tappara–Ilves 4-2, Hetényi tartalék volt
augusztus 13., 18:30 Tappara–Djurgarden (SWE), 2-3, Hetényi 85%-kal védett
augusztus 15., 19:00 Brynas (SWE)–Tappara 2-1, Hetényi tartalék volt
augusztus 23., 18:30 Tappara–Fribourg (SUI) helyett Leki–HCK 6-2, Hetényi 93,8%-kal védett
augusztus 24., 18:30 Tappara–SC Bern (SUI) 3-1, Hetényi tartalék volt
augusztus 30., 18:30 Bilí Tygri Liberec (CZE)–Tappara 6–4, Hetényi tartalék volt
augusztus 31., 18:00 Pardubice (CZE)–Tappara 3-2 b., Hetényi tartalék volt
szeptember 5., 18:30 TPS–Tappara 1-2, Hetényi tartalék volt
szeptember 6., 18:30 Tappara–TPS 5-3, Hetényi 91,7%-kal védett
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. Tappara–Ilves

Kóger Dániel (Toledo Walleye, ECHL)
1. bajnoki mérkőzés: Október 19., Fort Wayne Komets–Toledo

Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 18., Minot–Corpus Cristi (Blaine)

Sebők Balázs (Karpat Oulu, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 2., 6-os torna, Sebők 1 gólpasszal mutatkozott be
augusztus 8., KalPa–Karpat 0-2, Sebőköt nem nevezték
augusztus 13., 18:30 Karpat–Eisbaren Berlin (DEL) 0-4, Sebőköt nem nevezték
augusztus 17., 18:30 Hamburg (DEL)–Karpat 4-5, Sebőköt nem nevezték
augusztus 23., 19:15 Red Bull Salzburg (AUT)–Karpat 3-2, Sebőköt nem nevezték
augusztus 25., 17:00 Mountfield (CZE)–Karpat 2-3, Sebőköt nem nevezték
augusztus 30., 18:30 Karpat–Skoda Plzen (CZE) 1-3, Sebőköt nem nevezték
augusztus 31., 17:00 Karpat–Kometa Brno (CZE) 2-1, Sebőköt nem nevezték
szeptember 6., 18:30 Karpat–Lulea 6-2, Sebőköt nem nevezték
szeptember 8., 17:00 Lulea–Karpat
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. JYP–Karpat

Sofron István (Krefeld Pinguine, DEL, GER-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 8.
augusztus 13., 19:30 EV Duisburg–Krefeld Pinguine 1-2 (b.), Sofron győztes büntetőt lőtt
augusztus 16., 19:30 Landshut Cannibals–Krefeld Pinguine 5-3, Sofron nem szerzett pontot
augusztus 17., 19:00 Graz (AUT)–Krefeld Pinguine (Landshut) 4-3 (b.),  Sofron nem szerzett pontot
augusztus 24., Geneve-Servette HC (SUI)–Krefeld Pinguine (Dordrecht) 3-4, Sofron 1 gól, 1 gólpassz
augusztus 25., 18:30 Krefeld Pinguine–Kölner Haie (Dordrecht) 4-1, Sofron 1 gól
augusztus 30., 19:00 EHC Lausitzer Füchse (DEL 2)–Krefeld Pinguine 1-6, Sofron 1 gólpasszt adott
szeptember 1., 16:00 Krefeld Pinguine–Malmö Redhawks (SWE) 3-1, Sofron egy gólt lőtt
szeptember 6., 17:00 Straubing Tigers–Krefeld Pinguine (SWB Cup Bremerhaven) 6-5 b., Sofron nem szerzett pontot
szeptember 7., 17:00 Fischtown Pinguins – Krefeld Pinguine 3-2, Sofron nem szerzett pontot
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 19:30 Krefeld–Düsseldorf

Szélig Viktor (Briancon, Ligue Magnus, FRA-1.)
augusztus 15., Szariarka Karaganda (KAZ)–Briancon 4-2
augusztus 22., 19:30 Jesenice (INL)–Briancon (Rudi Hiti Emléktorna), 1-6, Szélig gólpasszt adott
augusztus 23., 16:00 Olimpija (EBEL)–Briancon (Rudi Hiti Emléktorna)  3-2, Szélig nem szerzett pontot
augusztus 24., 16:00 Stavanger Oilers (NOR)–Briancon (Rudi Hiti Emléktorna) 4-2, Szélig nem szerzett pontot
augusztus 30., 20:45 Chamonix–Briancon 0-1, Szélig nem szerzett pontot
szeptember 1., Briancon–Chamonix 4-1,
Szuperkupa-döntő: szeptember 7. Briancon–Rouen (Brest) 4-2, Szélig nem szerzett pontot
szeptember 11., Briancon–Villard de Lans, Francia Ligakupa 1. forduló
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Vas János (Rouen, Ligue Magnus, FRA-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 12.
augusztus 21., 19:00 Caen–Rouen, 1-6, Vas két asszisztot adott
augusztus 27., 20:00 Rouen–Amiens, 4-2
augusztus 29., Angers–Rouen 3–5, Vas János egy gólpasszt adott
augusztus 31., 20:00 Rouen–Angers 5-3, Vas nem szerzett pontot
szeptember 3. Amiens–Rouen, 2-3, Vas János egy gólt lőtt
szeptember 5. Brest–Rouen, 8-2
Szuperkupa-döntő: szeptember 7. Briancon–Rouen (Brest) 4-2, Vas János nem szerzett pontot
szeptember 10., Rouen–Angers, Francia Ligakupa 1. forduló
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, Oberliga West, GER-3.)
felkészülés kezdete: augusztus 15.
augusztus 23., 19:30 Löwen Frankfurt–ETC Crimmitschau (DEL 2) 3-2, Vas gólpasszt adott
augusztus 25., 16:00 Schwenninger Wild Wings (DEL)–Löwen Frankfurt 3-0, Vas játszott
augusztus 30., 19:30 Bietigheim Steelers (DEL 2)–Löwen Frankfurt 4–2, Vas Márton nem szerzett pontot
szeptember 3., 19:30 Löwen Frankfurt–Heilbronner Falken (DEL 2) 4-3, Vas Márton nem szerzett pontot
szeptember 6., 19:30 Heilbronner Falken (DEL 2)–Löwen Frankfurt 1-3, Vas Márton nem szerzett pontot
szeptember 8., Löwen Frankfurt–Kassel Huskies (Hessen-kupa) 3:4, Vas Márton nem szerzett pontot
szeptember 17., 19:30 Füchse Duisburg–Löwen Frankfurt
szeptember 22., 18:00 Schweinfurt Mighty Dogs–Löwen Frankfurt
szeptember 29., 18:30 Löwen Frankfurt–Füchse Duisburg
Hessencup 2013, szeptember 8., 16:00 Löwen Frankfurt–Kassel Huskies
1. bajnoki mérkőzés: október 4., 20:00 Herner EV–Löwen Frankfurt

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk