Vas János két assziszttal mutatkozott be Rouenban

   

Szerdán két magyar légiós volt érdekelt felkészülési mérkőzésen. Vas János csapata, a francia bajnoki címvédő Rouen idegenben is magabiztosan győzte le a tavalyi utolsó helyezett Caen csapatát. Vas az első két harmadban az ECHL pont per meccs átlag körül teljesítő kanadai Yannick Riendeau-val és a francia válogatott 21 éves tehetségével, Antoine Rech-sel voltak egy sorban, a harmadik játékrészben egy kisebb sérülés miatt megkeverték a sorokat. Vas Jánosék sora összesen három gólt szerzett, a magyar válogatott csatára két gólpasszt adott, ami mindenképpen szenzációs teljesítmény. A vége 6-1 lett Vasék javára.

Bartalis István csapata, a Troja-Ljungby a Malmőt fogadta. Az első harmadban meg is szerezték a vezetést Bartalisék, amit azonban a második harmad elején a Malmö egalizált, majd két és fél perccel a lefújás előtt a döntő gólt is sikerült megszerezniük, így 2-1-re nyertek a vendégek. Bartalis nem szerzett pontot.

Bartalis István (Troja-Ljungby, Allsvenskan, SWE-2.)
augusztus 9., 19:00 Troja-Ljungby–Oskarshamn 2-1, Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 14., 19:00 Karlskrona–Troja-Ljungby 4-3 (b.) Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 21., 19:00 Troja-Ljungby–Malmö, 1-2, Bartalis nem szerzett pontot
augusztus 23., 19:00 Troja-Ljungby–Rögle
szeptember 1., 19:00 Troja-Ljungby–Karlskrona
szeptember 3., 19:00 Oskarshamn–Troja-Ljungby
szeptember 5., 19:00 Troja-Ljungby–Tingsryd
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 12., 19:00 Djurgarden–Troja-Ljungby

Fekete Dániel (Feldkirch, INL, AUT-2.)
felkészülés kezdete: augusztus 19.
augusztus 24., Feldkirch–SC Herisau (SUI-3.)
augusztus 31., 19:30 Feldkirch–Lustenau
szeptember 7., Feldkirch–EHC Seewen (SUI-3.)
szeptember 13., 19:30 Feldkirch–Bregenzerwald
szeptember 14., 19:30 Lustenau–Feldkirch
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 21., Feldkirch–Ghardeina (ITA)

Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz, Ligue Magnus, FRA-1.)
augusztus 27-én csatlakozik a felkészüléshez, addig Kanadában edzőtáborozik
augusztus 31., 20:00 Lyon–Morzine-Avoriaz
szeptember 3., 20:30 Morzine-Avoriaz–Grenoble
szeptember 6., 20:30 Chamonix–Morzine-Avoriaz
szeptember 10., Chamonix–Morzine-Avoriaz, Francia Ligakupa 1. forduló
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Hári János (HIFK, SM-Liiga FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 13., 19:00 Farjestad (SWE)–HIFK 4-2, Hárit nem nevezték
augusztus 16., 18:30 HIFK–Frölunda (SWE) 1-5, Hári nem szerzett pontot
augusztus 23., 18:30 HIFK–Zürich Lions (SUI)
augusztus 24., 18:30 HIFK–Zug (SUI)
augusztus 30., 18:30 Jokerit–HIFK
augusztus 31., 17:00 HIFK–Jokerit
szeptember 5., 19:30 Ingolstadt (DEL)–HIFK
szeptember 7., 19:30 Adler Mannheim (DEL)–HIFK
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. HIFK–Blues

Hentes Kristóf (GCK Lions, NLB, SUI-2.)
augusztus 7., 19:00 Zürich Lions (SUI-1.)–GCK Lions 5-2, Hentes 1 gólt lőtt
augusztus 17., 16:30 EHC Arosa–GCK Lions 2-4, Hentes 1 gólpasszt adott
augusztus 23., 19:30 SC Langenthal–GCK Lions
augusztus 29., 20:00 GCK Lions–HC La Chaux-de-Fonds
szeptember 3., 20:00 GCK Lions–EHC Basel Sharks
szeptember 6., 20:00 HC Thurgau–GCK Lions
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 20:00 EHC Visp–GCK Lions

Hetényi Zoltán (Tappara, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 8., Tappara–Blues, 1-0 (h. u.), Hetényi shutout
augusztus 9., Tappara–Ilves, 4-2, Hetényi tartalék volt
augusztus 13., 18:30 Tappara–Djurgarden (SWE), 2-3, Hetényi 85%-kal védett
augusztus 15., 19:00 Brynas (SWE)–Tappara 2-1, Hetényi tartalék volt
augusztus 23., 18:30 Tappara–Fribourg (SUI)
augusztus 24., 18:30 Tappara–SC Bern (SUI)
augusztus 30., 18:30 Bilí Tygri Liberec (CZE)–Tappara
augusztus 31., 18:00 Pardubice (CZE)–Tappara
szeptember 5., 18:30 TPS–Tappara
szeptember 6., 18:30 Tappara–TPS
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. Tappara–Ilves

Kóger Dániel (Toledo Walleye, ECHL)
1. bajnoki mérkőzés: Október 19., Fort Wayne Komets–Toledo

Nagy Krisztián (Minot Minotauros, NAHL)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 18., Minot–Corpus Cristi (Blaine)

Sebők Balázs (Karpat Oulu, SM-Liiga, FIN-1.)
felkészülés kezdete: július 29.
augusztus 2., 6-os torna, Sebők 1 gólpasszal mutatkozott be
augusztus 8., KalPa–Karpat 0-2, Sebőköt nem nevezték
augusztus 13., 18:30 Karpat–Eisbaren Berlin (DEL) 0-4, Sebőköt nem nevezték
augusztus 17., 18:30 Hamburg (DEL)–Karpat 4-5, Sebőköt nem nevezték
augusztus 23., 19:15 Red Bull Salzburg (AUT)–Karpat
augusztus 25., 17:00 Mountfield (CZE)–Karpat
augusztus 30., 18:30 Karpat–Skoda Plzen (CZE)
augusztus 31., 17:00 Karpat–Kometa Brno (CZE)
szeptember 6., 18:30 Karpat–Lulea
szeptember 8., 17:00 Lulea–Karpat
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13. JYP–Karpat

Sofron István (Krefeld Pinguine, DEL, GER-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 8.
augusztus 13., 19:30 EV Duisburg–Krefeld Pinguine 1-2 (b.), Sofron győztes büntetőt lőtt
augusztus 16., 19:30 Landshut Cannibals–Krefeld Pinguine 5-3, Sofron nem szerzett pontot
augusztus 17., 19:00 Graz (AUT)–Krefeld Pinguine (Landshut) 4-3 (b.),  Sofron nem szerzett pontot
augusztus 24., Geneve-Servette HC (SUI)–Krefeld Pinguine (Dordrecht)
augusztus 25., helyosztó 15:00/18:30 (Dordrecht)
augusztus 30., 19:00 EHC Lausitzer Füchse (DEL 2)–Krefeld Pinguine
szeptember 1., 16:00 Krefeld Pinguine–Malmö Redhawks (SWE)
szeptember 6., 17:00 Straubing Tigers–Krefeld Pinguine (Bremerhaven)
szeptember 7., 16:00/20:00 helyosztó (Bremerhaven)
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 13., 19:30 Krefeld–Düsseldorf

Szélig Viktor (Briancon, Ligue Magnus, FRA-1.)
augusztus 15., Szariarka Karaganda (KAZ)–Briancon 4-2
augusztus 22., 19:30 Jesenice (INL)–Briancon (Rudi Hiti Emléktorna)
augusztus 23., 16:00 Olimpija (EBEL)–Briancon (Rudi Hiti Emléktorna)
augusztus 24., 16:00 Stavanger Oilers (NOR)–Briancon (Rudi Hiti Emléktorna)
augusztus 30., 20:45 Chamonix–Briancon
szeptember 1., Briancon–Chamonix
Szuperkupa-döntő: szeptember 7. Briancon–Rouen (Brest)
szeptember 11., Briancon–Villard de Lans, Francia Ligakupa 1. forduló
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Vas János (Rouen, Ligue Magnus, FRA-1.)
felkészülés kezdete: augusztus 12.
augusztus 21., 19:00 Caen–Rouen, 1-6, Vas két asszisztot adott
augusztus 27., 20:00 Rouen–Amiens
augusztus 29., Angers–Rouen
augusztus 31., 20:00 Rouen–Angers
szeptember 3. Amiens–Rouen
szeptember 5. Brest–Rouen
Szuperkupa-döntő: szeptember 7. Briancon–Rouen (Brest)
szeptember 10., Rouen–Angers, Francia Ligakupa 1. forduló
1. bajnoki mérkőzés: szeptember 14.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, Oberliga West, GER-3.)
felkészülés kezdete: augusztus 15.
augusztus 23., 19:30 Löwen Frankfurt–ETC Crimmitschau (DEL 2) (Diez)
augusztus 25., 16:00 Schwenninger Wild Wings (DEL)–Löwen Frankfurt
augusztus 30., 19:30 Bietigheim Steelers (DEL 2)–Löwen Frankfurt
szeptember 3., 19:30 Löwen Frankfurt–Heilbronner Falken (DEL 2)
szeptember 6., 19:30 Heilbronner Falken (DEL 2)–Löwen Frankfurt
szeptember 17., 19:30 Füchse Duisburg–Löwen Frankfurt
szeptember 22., 18:00 Schweinfurt Mighty Dogs–Löwen Frankfurt
szeptember 29., 18:30 Löwen Frankfurt–Füchse Duisburg
Hessencup 2013, szeptember 8., 16:00 Löwen Frankfurt–Kassel Huskies
1. bajnoki mérkőzés: október 4., 20:00 Herner EV–Löwen Frankfurt

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk