Spisská Nová Ves–Miskolc 4-1

   

A Jegesmedvék elvesztették idei első mérkőzésüket Iglón. A HK Spisská Nová Ves már az 54. másodpercben megszerezte a vezetést David Dzerenga révén, a hetedik percben pedig a csapatkapitány Lubomir Vaic növelte kétgólosra az iglóiak előnyét. Hat perccel később emberhátrányba került a Miskolc, Lukas Vartovnik pedig megszerezte a hazaiak harmadik gólját. A magyar szépítő találatot Tóth Adrián szerezte a 37. percben, a mérkőzés végén pedig Boris Krempasky állította be a 4-1-es végeredményt. Travis Young az első 15 percben elvesztett párharcokban látta a vereség okát.

dátum kezdés mérkőzés helyszín eredmény
2013.08.09. 18.00 HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) Érsekújvár 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2013.08.10. 19.00 SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky Székesfehérvár 6-1 (0-0, 2-0, 4-1)
2013.08.13. 18.00 HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) Érsekújvár
2013.08.13. 18.00 Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE Liptószentmiklós
2013.08.13. 17.00 Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc Igló 4-1 (3-0, 0-1, 1-0)
2013.08.14. KH Sanok (POL-1.)–Miskolc Sanok
2013.08.14. 18.00 Cracovia Krakow (POL)–Dab.Docler Krakkó
2013.08.14. MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.15. 18.00 KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler Sanok
2013.08.16. 16.00 HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.16. 17.00 GS Katowice (POL)–Dab.Docler Katowice
2013.08.16. 18.00 Senica (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.16. 19.00 HK Stadion Vrchlabi (CZE-3.)–Ferencváros Vrchlabi
2013.08.16. 19.30 Corona Brassó–Rosenborg (NOR) Brassó
2013.08.16. HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.17. 16.00 Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.17. 19.30 Corona Brassó–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 14.30 Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 18.00 Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.18. HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.20. 18.00 HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.) Érsekújvár
2013.08.20. HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Nagymihályi
2013.08.22. 17.30 HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagyszombat
2013.08.22. 17.00 HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE Gyetva
2013.08.23. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.23. 19.15 Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.23. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–UTE Nagytapolcsány
2013.08.23. 16.00 MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.23. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.24. 16.00 SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.24. 18.00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky Hodonín
2013.08.24. 19.15 Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) Dunaújváros
2013.08.24. 16.00 SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.24. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.25. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.25. 17.30 HK Levice (SVK-3.)–UTE Léva
2013.08.25. 19.15 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.25. 16.00 KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.25. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.27. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagytapolcsány
2013.08.29. 18.00 SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler Pöstyén
2013.08.30. HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc Bártfa
2013.08.31. 15.30 SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana Székesfehérvár
2013.08.31. 18.30 HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR) Székesfehérvár
2013.09.01. 14.30 első napi vesztesek Székesfehérvár
2013.09.01. 17.30 első napi győztesek Székesfehérvár

A kezdési időpontokat minden esetben helyi idő szerint tüntettük fel.

 

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB ÉLŐ
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU INFO
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk