HC Nové Zámky–SHK Hodonín 8-4

   

Az érsekújváriak magabiztosan nyertek a cseh harmadosztályú ellenfelükkel szemben. A tizenkét gólt hozó mérkőzésen a 21. percben elhúzak három góllal a szlovákok, onnantól kezdve pedig felváltva estek a gólok, a HC Nové Zámky 8-4-re nyert. Kraus duplázott, rajta kívül Podstavek, Uram, Popela, Miroslav Stefanka, Dubec és Nagy Gergő lőtt egy-egy gólt. A magyar válogatott támadó a találatán kívül két gólpasszt is adott. Az érsekújváriak legközelebb augusztus 16-án lépnek jégre Brassóban a Fehérvár ellen.

dátum kezdés mérkőzés helyszín eredmény
2013.08.09. 18.00 HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) Érsekújvár 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)
2013.08.10. 19.00 SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky Székesfehérvár 6-1 (0-0, 2-0, 4-1)
2013.08.13. 18.00 HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) Érsekújvár 8-4 (2-0, 3-2, 3-2)
2013.08.13. 18.00 Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE Liptószentmiklós
2013.08.13. 17.00 Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc Igló 4-1 (3-0, 0-1, 1-0)
2013.08.14. KH Sanok (POL-1.)–Miskolc Sanok
2013.08.14. 18.00 Cracovia Krakow (POL)–Dab.Docler Krakkó
2013.08.14. MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.15. 18.00 KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler Sanok
2013.08.16. 16.00 HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.16. 17.00 GS Katowice (POL)–Dab.Docler Katowice
2013.08.16. 18.00 Senica (SVK-2.)–UTE Szenice
2013.08.16. 19.00 HK Stadion Vrchlabi (CZE-3.)–Ferencváros Vrchlabi
2013.08.16. 19.30 Corona Brassó–Rosenborg (NOR) Brassó
2013.08.16. HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.17. 16.00 Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.17. 19.30 Corona Brassó–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 14.30 Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky Brassó
2013.08.18. 18.00 Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 Brassó
2013.08.18. HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Poprád
2013.08.20. 18.00 HC Nové Zámky–HK Trnava (SVK-2.) Érsekújvár
2013.08.20. HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda Nagymihályi
2013.08.22. 17.30 HK Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagyszombat
2013.08.22. 17.00 HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE Gyetva
2013.08.23. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.23. 19.15 Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.23. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–UTE Nagytapolcsány
2013.08.23. 16.00 MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.23. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.24. 16.00 SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.24. 18.00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky Hodonín
2013.08.24. 19.15 Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) Dunaújváros
2013.08.24. 16.00 SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.24. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–H Sanok (POL-1.) Miskolc
2013.08.25. 16.00 Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL) Dunaújváros
2013.08.25. 17.30 HK Levice (SVK-3.)–UTE Léva
2013.08.25. 19.15 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK) Dunaújváros
2013.08.25. 16.00 KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 Miskolc
2013.08.25. 19.15 Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.) Miskolc
2013.08.27. 17.30 HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky Nagytapolcsány
2013.08.29. 18.00 SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler Pöstyén
2013.08.30. HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc Bártfa
2013.08.31. 15.30 SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana Székesfehérvár
2013.08.31. 18.30 HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers(GBR) Székesfehérvár
2013.09.01. 14.30 első napi vesztesek Székesfehérvár
2013.09.01. 17.30 első napi győztesek Székesfehérvár

A kezdési időpontokat minden esetben helyi idő szerint tüntettük fel.

 

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk