Formálódik a Vienna Capitals kerete

 

Miután tisztázódott a jövő évi EBEL-ben részt vevő csapatok végleges listája és a lebonyolítási rendszer is, egyre több csapatnál kezd formát önteni a jövő évi játékoskeret. Nincs ez másként a Vienna Capitalsnál sem, ahol eddig tudható volt, hogy a kapus Weinhandl Klagenfurtba, a csatár Blatny Znojmóba igazol, érkezett viszont Ouellette a Linzből és Puschnik a Salzburgtól.

A héten újabb szerződéseket hosszabbítottak meg, így jövőre is a fővárosiakat erősíti Justin Keller, a különösen a rájátszásban ponterős kanadai csatár, és marad két tehetséges saját nevelésű hátvéd, Mario Seidl és Patrick Peter is. Seidl 2012-ben, Peter 2013-ban lett az év újonca az EBEL-ben. A teljes átigazolási listát itt találják meg.

A keret jelenlegi tagjai:

Kapusok: Zaba, Rickert.

Hátvédek: Klimbacher, Philip Lakos, Fletcher, Fraser, Veideman, Peter.

Csatárok: Gratton, Fortier, Rotter, Schickl, Schlacher, Fischer, Ferland, Ouellette, Hartl Puschnik, Olsson, Keller, Seidl.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk