Európa bajnokai

   

Nem csak a Kontinentális Kupa miatt érdekes, melyik országban ki lett a bajnok a 2012/13-as szezonban.

Ausztria (EBEL) Klagenfurter AC
Belgium Chiefs Leuven
Bosznia-Hercegovina HK Stari Grad Vukovi
Bulgária CSZKA Szófia
Csehország Skoda Plzen
Dánia SönderjyskE
Észtország Tallinn Viking Sport
Fehéroroszország Neman Grodno
Finnország Assat Pori
Franciaország Rouen Dragons
Görögország később játsszák
Hollandia HYS The Hague
Horvátország Medvescak Zagreb II
Írország nincs bajnok
Kazahsztán Ertisz Pavlodar
Lengyelország Comarch Cracovia
Lettország SMScredit.lv
Litvánia ESSM Energija Elektrenai
Luxemburg Tornado Luxembourg
Magyarország (MOL Liga) Dab.Docler
Nagy-Britannia Nottingham Panthers
Németország Eisbaren Berlin
Norvégia Stavanger Oilers
Olaszország Asiago
Oroszország (KHL) Dinamo Moszkva
Románia HSC Csíkszereda
Spanyolország Escor-Auto Vitoria/Gasteiz
Svájc SC Bern
Svédország Skelleftea AIK
Szerbia nincs bajnok
Szlovákia HKM Zvolen
Szlovénia Olimpija Ljubjana
Törökország Baskent Yildizlari SK
Ukrajna Donbassz Donyeck 2

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ ÉLŐ
EBJL 18:55 VSVAVS ÉLŐ
MOL 19:00 MACGAL 8-2ÉLŐ
MOL 19:00 MISSCC 3-1ÉLŐ
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk