Gretzky nyolcadik mesterhármasa a playoffban

 

Május 29. Anno.

1973 – A Los Angeles Kings egy első körös draft jogért megszerzi Bob Murdochot és Randy Rotát a Montrealtól, a Habs később Mario Tremblayt választja.

1984 – Roger Neilsont Pat Quinn váltja a Los Angeles kispadján.

1993 – A Campbell Conference döntőjének hetedik meccsén Wayne Gretzky egy gólpassz mellett rekordszámú, nyolcadik playoff mesterhármasát jegyzi döntőbe juttatva csapatát. Maple Leafs–Kings 4-5

1996 – A Nyugati Konferencia döntőjének hatodik meccsén Joe Sakic két gólt lő, egyet pedig előkészít és ezzel kiejti a Detroitot. Avalanche–Red Wings 4-1

1999 – A Montreal Canadiens egy első körös draft választásért megszerzi a NY Islanders csatárát, Trevor Lindent.

2001 – A Columbus Blue Jackets szerződteti Brett Harkinst, ezzel ő a csapat történetének első ohiói születésű játékosa.

2008 – Motorbalesetben elhunyt Luc Bourdon, a Vancouver Canucks 21 éves hátvédje.

Születésnapok – Jason Allison, Mike Keane, Nathan Horton, Brian Noonan, Alyn McCauley, Steve Mason, Jarmo Myllys

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk