Galvins nélkül vébéznek a lettek

 

Ted Nolan több kulcsemberére sem számíthat. Lettország világbajnoki keretéből két kulcsjátékos hiányzik, az általunk jól ismert Guntis Galvins és a Lokomotiv támadója, Mikelis Redlihs nem szerepel a listán. Jelentős elmozdulás és feltűnő fejlemény, hogy a lettek KHL-es csapatából, a Dinamo Rigából csak egy kapus, két védő és négy támadó került be, ellenben az idén nyolc NCAA-mecccset játszó Ralfs Freibergs ott van a keretbe.

Kapusok: Kristers Gudlevskis (HK Riga, MHL), Maris Jucers (Dinamo Riga, KHL), Edgars Masalskis (Jugra, KHL)
Védők: Maris Jass (Hannover Scorpions, GER), Agris Saviels (Kompanyon Kijev, UKR), Janis Andersons (Kompanyon Kijev, UKR), Ralfs Freibergs (Bowling Green University, NCAA), Georgijs Pujacs (Avangard, KHL), Kristaps Sotnieks (Dinamo Riga, KHL), Krisjanis Redlihs (Dinamo Riga, KHL), Arturs Kulda (Winnipeg Jets, NHL)
Támadók: Miks Indrasis (Dinamo Riga, KHL), Andris Dzerins (Dinamo Riga, KHL), Gints Meija (Dinamo Riga, KHL), Vitalijs Pavlovs (Dinamo Riga, KHL), Aleksejs Sirokovs (Red Ice, SUI-2), Ronalds Kenins (ZSC Lions, SUI), Armands Berzins (Kompanyon Kijev, UKR), Juris Stals (Poprad, SVK), Koba Jass (Kladno, CZE), Lauris Darzins (Ak Barsz, KHL), Janis Sprukts (CSZKA, KHL), Roberts Jekimovs (SaiPa, FIN), Martins Cipulis (Lev, KHL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 6-1VÉGE
EL 18:00 UTEGYE 4-3 HVÉGE
EL 20:00 HKBFTC 1-5VÉGE
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC INFO
VIS 18:00 UTENZÁ INFO
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk