Galvins nélkül vébéznek a lettek

 

Ted Nolan több kulcsemberére sem számíthat. Lettország világbajnoki keretéből két kulcsjátékos hiányzik, az általunk jól ismert Guntis Galvins és a Lokomotiv támadója, Mikelis Redlihs nem szerepel a listán. Jelentős elmozdulás és feltűnő fejlemény, hogy a lettek KHL-es csapatából, a Dinamo Rigából csak egy kapus, két védő és négy támadó került be, ellenben az idén nyolc NCAA-mecccset játszó Ralfs Freibergs ott van a keretbe.

Kapusok: Kristers Gudlevskis (HK Riga, MHL), Maris Jucers (Dinamo Riga, KHL), Edgars Masalskis (Jugra, KHL)
Védők: Maris Jass (Hannover Scorpions, GER), Agris Saviels (Kompanyon Kijev, UKR), Janis Andersons (Kompanyon Kijev, UKR), Ralfs Freibergs (Bowling Green University, NCAA), Georgijs Pujacs (Avangard, KHL), Kristaps Sotnieks (Dinamo Riga, KHL), Krisjanis Redlihs (Dinamo Riga, KHL), Arturs Kulda (Winnipeg Jets, NHL)
Támadók: Miks Indrasis (Dinamo Riga, KHL), Andris Dzerins (Dinamo Riga, KHL), Gints Meija (Dinamo Riga, KHL), Vitalijs Pavlovs (Dinamo Riga, KHL), Aleksejs Sirokovs (Red Ice, SUI-2), Ronalds Kenins (ZSC Lions, SUI), Armands Berzins (Kompanyon Kijev, UKR), Juris Stals (Poprad, SVK), Koba Jass (Kladno, CZE), Lauris Darzins (Ak Barsz, KHL), Janis Sprukts (CSZKA, KHL), Roberts Jekimovs (SaiPa, FIN), Martins Cipulis (Lev, KHL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 0-0ÉLŐ
ELA 18:40 HKBVC2 0-1ÉLŐ
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk