Visszavágott a Red Bull Salzburg

   

Mind a 4 EBEL-elődöntőt a hazai csapat nyerte, így két kör után 1-1-re áll mindkét párharc.

A Klagenfurt és a Salzburg is kevés gólos, nagyon szoros meccset nyert meg. A folytatás vasárnap következik.

Negyeddöntők
Vienna Capitals (1.)–Orlí Znojmo (7.) 4-1
6-3 3-1 3-4 H 7-0 4-0
EHC Linz (2.)–Villacher SV (6.) 4-3
2-4 3-2 5-0 3-2 2-3 1-6 4-3
Klagenfurter AC (3.)–Graz 99ers (5.) 4-1
2-1 1-5 5-1 3-0 5-2
Medvescak Zagreb (4.)–Red Bull Salzburg (8.) 2-4
3-2 3-4 H 2-5 5-2 4-5 H 2-3 H
Elődöntők
Vienna Capitals (1.)–Red Bull Salzburg (8.) 1-1
6-2 1-3 03. 17 03. 19 03. 22 03. 24 03. 26
EHC Linz (2.)–Klagenfurter AC (3.) 1-1
3-1 2-3 03. 17 03. 19 03. 22 03. 24 03. 26
Döntő
03. 28 03. 31 04. 02 04. 05 04. 07 04. 09 04. 12

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., csütörtök
U18 15:40 KMHGEP 14-1VÉGE
U18 16:00 ETODHK 3-4VÉGE
U18 18:45 UTESZD 12-0VÉGE
U18 19:20 AVSZEG 8-2VÉGE
U18 19:40 MACPEF 6-0VÉGE
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20   OHCUTE 
ROM 17:30 SCCSTE 
VB20 19:00 FRAHUN 
EL 20:00 DABTIT 
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk