Újabb vendéggyőzelmek keleten

 

Mindkét párharcban buktak másodjára is a divíziógyőztesek.

Szombaton a második találkozókat rendezték a keleti főcsoport-elődöntőkben. Pénteken a Szalavat Julajev nagy küzdelemben szerezte meg az első győzelmét, egy nappal később pedig gólszegényebb találkozón nyert újfent idegenben, Tarkki pedig shutoutnak örülhetett.

Egy másik kapus is megúszta kapott gól nélkül, ugyanis az Avangard a második összecsapáson sem tudott betalálni Garnett kapujába, így a Traktor összesítésben 2-0-ra vezet a tavalyi főcsoportgyőztes ellen.

Ak Barsz (1.)

0-2 (0-1, 0-0, 0-1)

Szalavat Julajev (5.)

KHL. Kazany, 7600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:54 Ruzicka Blaták Zinovjev
0-2 59:37 ENG Zinovjev Muszatov
37 Kapura lövések száma 25
4 Kiállításpercek 10
Barulin Kapusok Tarkki

 

Avangard (2.)

0-3 (0-1, 0-0, 0-2)

Traktor (3.)

KHL. Omszk, 8120 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:11 Nyicsuskin
0-2 52:54 Nyicsuskin Dugin
0-3 54:16 Kontiola
21 Kapura lövések száma 20
8 Kiállításpercek 18
Ramö Kapusok Garnett

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 2-0
7-4 4-1 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-1
0-3 2-1 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 0-2
2-3 0-2 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-2
0-5 0-3 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk