A Traktor átgázolt az Avangardon

   

Mindkét keleti mérkőzésen vendéggyőzelem született.

Pénteken megkezdődött a keleti együttesek számára is a playoff második köre. Az Ak Barsz és a Szalavat Julajev találkozója sok izgalmat hozott, a vendégek győzelmét két emberelőnyös gól segítette elő, mindkétszer Pihlström talált be öt a négyre. A másik keleti összecsapáson 33-33 kaput eltalált lövést jegyzett az Avangard és a Traktor is, ám csak a vendégek tudtak gólt lőni, ám ez ötször jött össze Kuznyecovéknak.

A nyugati főcsoport-elődöntők második mérkőzésein hazai győzelmek születtek. Az SZKA magabiztosan múlta felül a Szeversztalt, míg a CSZKA kiegyenlített összesítésben a Dinamo ellen a moszkvai párbajban. Szombaton a keleti párharcokban rendeznek találkozókat, a nyugatiak legközelebb hétfőn lépnek jégre immáron fordított pályaválasztás mellett.

Ak Barsz (1.)

2-3 (0-0, 1-1, 1-2)

Szalavat Julajev (5.)

KHL. Kazany, 6510 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:38 Obuhov Pesonen Zaharcsuk
1-1 34:21 PP Pihlström Kolcov
2-1 47:19 Pesonen Zaharcsuk Immonen
2-2 47:57 PP Pihlström Kolcov Atyusov
2-3 53:52 Filatov Zubarjev
25 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 0
Barulin Kapusok Tarkki

 

Avangard (2.)

0-5 (0-2, 0-0, 0-3)

Traktor (3.)

KHL. Omszk, 8370 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:18 PP Kontiola Belov
0-2 08:28 Nyicsuskin Karpov Dugin
0-3 49:36 Popov Kosztyicin Antyipov
0-4 50:19 PP Kuznyecov Quint
0-5 58:00 PP Kontiola Kosztyicin Jakucenya
33 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 2
Ramö Kapusok Garnett

 

SZKA (1.)

4-1 (1-0, 2-0, 1-1)

Szeversztal (5.)

KHL. Szentpétervár, 12500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:32 PP Tyihonov Dallman Thoresen
2-0 27:51 Ramstedt Alekszandrov
3-0 30:04 Tyihonov Burdaszov
3-1 46:19 Rjazancev Ketov Sipacsov
4-1 48:05 Kucserjavenko Artyuhin
35 Kapura lövések száma 44
22 Kiállításpercek 14
Jezsov Kapusok Kosecskin

 

CSZKA (2.)

2-1 (1-1, 1-0, 0-0)

Dinamo (3.)

KHL. LSZD CSZKA, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 14:31 Grigorenko Sirokov Kvasa
1-1 18:54 Mironov Petruzalek
2-1 25:19 Kugrisev Morrisonn Prohorkin
21 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 8
Stana Kapusok Jerjomenko

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 2-0
7-4 4-1 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-1
0-3 2-1 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 0-1
2-3 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-1
0-5 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk