A Traktor átgázolt az Avangardon

   

Mindkét keleti mérkőzésen vendéggyőzelem született.

Pénteken megkezdődött a keleti együttesek számára is a playoff második köre. Az Ak Barsz és a Szalavat Julajev találkozója sok izgalmat hozott, a vendégek győzelmét két emberelőnyös gól segítette elő, mindkétszer Pihlström talált be öt a négyre. A másik keleti összecsapáson 33-33 kaput eltalált lövést jegyzett az Avangard és a Traktor is, ám csak a vendégek tudtak gólt lőni, ám ez ötször jött össze Kuznyecovéknak.

A nyugati főcsoport-elődöntők második mérkőzésein hazai győzelmek születtek. Az SZKA magabiztosan múlta felül a Szeversztalt, míg a CSZKA kiegyenlített összesítésben a Dinamo ellen a moszkvai párbajban. Szombaton a keleti párharcokban rendeznek találkozókat, a nyugatiak legközelebb hétfőn lépnek jégre immáron fordított pályaválasztás mellett.

Ak Barsz (1.)

2-3 (0-0, 1-1, 1-2)

Szalavat Julajev (5.)

KHL. Kazany, 6510 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 29:38 Obuhov Pesonen Zaharcsuk
1-1 34:21 PP Pihlström Kolcov
2-1 47:19 Pesonen Zaharcsuk Immonen
2-2 47:57 PP Pihlström Kolcov Atyusov
2-3 53:52 Filatov Zubarjev
25 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 0
Barulin Kapusok Tarkki

 

Avangard (2.)

0-5 (0-2, 0-0, 0-3)

Traktor (3.)

KHL. Omszk, 8370 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:18 PP Kontiola Belov
0-2 08:28 Nyicsuskin Karpov Dugin
0-3 49:36 Popov Kosztyicin Antyipov
0-4 50:19 PP Kuznyecov Quint
0-5 58:00 PP Kontiola Kosztyicin Jakucenya
33 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 2
Ramö Kapusok Garnett

 

SZKA (1.)

4-1 (1-0, 2-0, 1-1)

Szeversztal (5.)

KHL. Szentpétervár, 12500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 18:32 PP Tyihonov Dallman Thoresen
2-0 27:51 Ramstedt Alekszandrov
3-0 30:04 Tyihonov Burdaszov
3-1 46:19 Rjazancev Ketov Sipacsov
4-1 48:05 Kucserjavenko Artyuhin
35 Kapura lövések száma 44
22 Kiállításpercek 14
Jezsov Kapusok Kosecskin

 

CSZKA (2.)

2-1 (1-1, 1-0, 0-0)

Dinamo (3.)

KHL. LSZD CSZKA, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 14:31 Grigorenko Sirokov Kvasa
1-1 18:54 Mironov Petruzalek
2-1 25:19 Kugrisev Morrisonn Prohorkin
21 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 8
Stana Kapusok Jerjomenko

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-4
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 1-3
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–Szeversztal (5.) 2-0
7-4 4-1 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.) 1-1
0-3 2-1 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  04. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 4-3
5-0 0-1 1-4 5-2 1-0 0-3  2-0
Traktor (3.)–Barisz (6.) 4-3
3-4 3-5 3-1 3-2 5-2 2-4 5-3
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 3-4
3-4 2-0 1-4 3-2 2-1 4-5 0-2
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–Szalavat Julajev (5.) 0-1
2-3 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Avangard (2.)–Traktor (3.) 0-1
0-5 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk