A Dinamo Moszkva magabiztosan nyert

 

A másik három magasabban rangsorolt csapat viszont szenvedett.

Az SZKA és a CSZKA győzelmében közös vonások találhatóak, mindkét csapat csak a hosszabbításban tudott nyerni emberelőnyös góllal. A szentpéterváriak mérkőzésén csak a ráadásban esett gól Patrick Thoresen révén, míg a CSZKA hiába vezetett kétszer is a Lev ellen, a csehek kétszer is egyenlítettek, ám a ráadásban a második emberhátrányt már nem tudták kivédekezni, a 75. percben dőlt el a meccs.

A Dinamo Moszkva viszont már az első perctől fogva nyomást gyakorolt a Slovanra, a címvédő győzelme nem érdemel sok magyarázatot, Jakub Petruzalek duplázni tudott.

A Lokomotiv nagy lehetőséget szalasztott el, már a mérkőzés 31. másodpercében Gyenyisz Kazionov öt plusz véglegest kapott, ám az ötpercnyi tiszta előnyből csak egy gólt tudtak lőni a hazaiak. De a nagyobb problémájuk az, hogy a későbbiekben egyáltalán nem is tudtak. Ezt kihasználta a Szeversztal, a csapat ásza, Vagyim Sipacsov előbb gólpasszt adott, majd pedig megszerezte a győztes gólt is, így sikerült idegenben nyerniük a cserepovecieknek.

SZKA (1.)

1-0 (0-0, 0-0, 0-0, 1-0)

Atlant (8.)

KHL. Szentpétervár, 12200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 63:42 PP Thoresen Prucha
37 Kapura lövések száma 16
4 Kiállításpercek 6
Jezsov Kapusok Galimov

 

CSZKA (2.)

3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 1-0)

Lev (7.)

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 3219 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:28 PP I. Radulov Rilov A. Radulov
1-1 24:00 PP Vrána Birner Repík
2-1 45:57 PP Kvasa Gyenyiszov Morrisonn
2-2 55:17 Repík Birner Oystrick
3-2 74:34 PP Rilov A. Radulov
33 Kapura lövések száma 38
18 Kiállításpercek 22
Stana Kapusok Pöpperle

 

Dinamo Moszkva (3.)

5-1 (2-0, 1-1, 2-0)

Slovan (6.)

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 5212 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:29 PP Cvetkov Kokarjev Petruzalek
2-0 17:51 Moszaljov Kvapil
2-1 26:39 PP Vondrka Miklik Tabacek
3-1 33:41 Derljuk Szojin Konykov
4-1 47:14 Petruzalek Szolovjov Kvapil
5-1 50:56 Petruzalek Cvetkov Kokarjev
31 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 8
Jerjomenko Kapusok Janus

 

Lokomotiv (4.)

1-2 (1-0, 0-1, 0-1)

Szeversztal (5.)

KHL. Jaroszlavl, 8911 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:26 PP Kaljuzsnij Kronwall Guszkov
1-1 26:22 Sztoljarov Jegorsev Sipacsov
1-2 54:20 Sipacsov Kiszelevics Sztoljarov
32 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 51
Sanford Kapusok Kosecskin

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 1-0
1-0 02. 21 02. 24 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
CSZKA (2.)–Lev (7.) 1-0
3-2 02. 21 02. 24 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 1-0
5-1 02. 21 02. 24 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 0-1
1-2 02. 21 02. 24 02. 25 02. 28 03. 02  03. 04
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 0-0
 02. 21 02. 22 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Avangard (2.)–Szibir (7.) 0-0
 02. 21 02. 22 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 0-0
 02. 21 02. 22 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 0-0
 02. 21 02. 22 02. 25 02. 26 03. 01 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk