Egy pontra a rájátszástól a Dinamo Minszk

 

A fehérorosz KHL-csapat megérkezett a Donbassz nyakára. Csütörtökön a Dinamo Minszk legyőzte a Donbasszt, szombaton pedig kiderült, mennyire értékes győzelmet arattak a minszkiek. Ugyanis a fehéroroszok a Szpartak ellen diadalmaskodtak, míg az ukrán KHL-csapat a Szeversztal otthonában bukott, így a kilencedik Dinamo Minszk lemaradása már csak egyetlen pont a nyolcadik helyen álló, nála két mérkőzéssel többet játszó Donbasszal szemben.

Ak Barsz

4-2 (1-0, 3-2, 0-0)

Nyeftyehimik

KHL. Kazany, 3800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:19 Kornyejev Zaripov
2-0 23:53 Tyerescsenko Szkacskov Zaripov
3-0 30:54 PP Tyerescsenko Nyikulin Morozov
4-0 35:00 Lukojanov Nyikulin Bodrov
4-1 36:47 Pesztusko Cibak
4-2 39:03 Cibak Milovzorov Berezin
28 Kapura lövések száma 24
13 Kiállításpercek 15
Barulin Kapusok Dalton
30:54-től Szokolov

 

Szeversztal

4-3 (3-2, 1-0, 0-1)

Donbassz

KHL. Cserepovec, 4400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:03 Kazionov Sipacsov
1-1 04:46 Varlamov Kocsetkov Donika
1-2 06:03 Kaspar Ponikarovszkij
2-2 09:00 Dedunov Fedoszejev
3-2 15:27 Sipacsov Ketov
4-2 31:13 Medvegyev Bergfors
4-3 50:54 Podhradsky Nedorost
25 Kapura lövések száma 29
18 Kiállításpercek 12
Kosecskin Kapusok Laco
31:13-tól Gorjacsevszkih

 

Vityaz

3-1 (2-1, 1-0, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Csehov, 2200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:52 Panarin
1-1 08:35 Giroux Rekis
2-1 16:04 Hafizullin Bagyukov
3-1 39:00 Tyimkin Belouszov
31 Kapura lövések száma 32
7 Kiállításpercek 9
Liszutyin Kapusok Tellqvist

 

Dinamo Minszk

3-0 (1-0, 1-0, 1-0)

Szpartak

KHL. Minszk, 15012 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:43 PS Platt
2-0 33:54 PP Irgl Pivko
3-0 43:25 Niskala Pivko Laine
35 Kapura lövések száma 30
12 Kiállításpercek 43
Haugen Kapusok Jahin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk