Egy pontra a rájátszástól a Dinamo Minszk

 

A fehérorosz KHL-csapat megérkezett a Donbassz nyakára. Csütörtökön a Dinamo Minszk legyőzte a Donbasszt, szombaton pedig kiderült, mennyire értékes győzelmet arattak a minszkiek. Ugyanis a fehéroroszok a Szpartak ellen diadalmaskodtak, míg az ukrán KHL-csapat a Szeversztal otthonában bukott, így a kilencedik Dinamo Minszk lemaradása már csak egyetlen pont a nyolcadik helyen álló, nála két mérkőzéssel többet játszó Donbasszal szemben.

Ak Barsz

4-2 (1-0, 3-2, 0-0)

Nyeftyehimik

KHL. Kazany, 3800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:19 Kornyejev Zaripov
2-0 23:53 Tyerescsenko Szkacskov Zaripov
3-0 30:54 PP Tyerescsenko Nyikulin Morozov
4-0 35:00 Lukojanov Nyikulin Bodrov
4-1 36:47 Pesztusko Cibak
4-2 39:03 Cibak Milovzorov Berezin
28 Kapura lövések száma 24
13 Kiállításpercek 15
Barulin Kapusok Dalton
30:54-től Szokolov

 

Szeversztal

4-3 (3-2, 1-0, 0-1)

Donbassz

KHL. Cserepovec, 4400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:03 Kazionov Sipacsov
1-1 04:46 Varlamov Kocsetkov Donika
1-2 06:03 Kaspar Ponikarovszkij
2-2 09:00 Dedunov Fedoszejev
3-2 15:27 Sipacsov Ketov
4-2 31:13 Medvegyev Bergfors
4-3 50:54 Podhradsky Nedorost
25 Kapura lövések száma 29
18 Kiállításpercek 12
Kosecskin Kapusok Laco
31:13-tól Gorjacsevszkih

 

Vityaz

3-1 (2-1, 1-0, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Csehov, 2200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:52 Panarin
1-1 08:35 Giroux Rekis
2-1 16:04 Hafizullin Bagyukov
3-1 39:00 Tyimkin Belouszov
31 Kapura lövések száma 32
7 Kiállításpercek 9
Liszutyin Kapusok Tellqvist

 

Dinamo Minszk

3-0 (1-0, 1-0, 1-0)

Szpartak

KHL. Minszk, 15012 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:43 PS Platt
2-0 33:54 PP Irgl Pivko
3-0 43:25 Niskala Pivko Laine
35 Kapura lövések száma 30
12 Kiállításpercek 43
Haugen Kapusok Jahin
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
U16 19:40 MACAVS ÉLŐ
március 25., szombat
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20 12:15 DHKAVS 
U20 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 15:40 UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk