A Dinamo Minszk megtartotta playoffesélyeit

   

A fehérorosz KHL-csapat a Donbasszt gyűrte le. A Nyugati-főcsoport tizedik helyén álló Dinamo Minszkhez a főcsoport hetedik helyén álló Donbassz látogatott. A mérkőzésen végig a hazaiak domináltak, előbb emberelőnyből, majd kontrából, végül pedig egy szemfüles góllal vették be Laco kapuját. Sokáig úgy tűnt, a norvég Haugen shutoutnak örülhet, ám az utolsó előtti percben Fedotenko elrontotta a  minszkiek kapusának hibátlan mérkőzését.

Nyeftyehimik

2-3 (0-1, 2-1, 0-0, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:47 Medvegyev Immonen Obuhov
1-1 21:42 PP Milovzorov Pesztusko Szelujanov
1-2 32:11 Nyikulin Kapanen
2-2 33:27 Hohrjakov J. Alsevszkij
2-3 63:32 Medvegyev Panyin
31 Kapura lövések száma 38
10 Kiállításpercek 10
Dalton Kapusok Barulin

 

Szeversztal

2-4 (1-1, 0-1, 1-2)

Dinamo Riga

KHL. Cserepovec, 4532 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:46 Ankipans Dzerins Carle
1-1 18:2 Kazionov Andersén Sztoljarov
1-2 27:39 PP Sotnieks Meija Nizivijs
1-3 55:41 Dzerins Nizivijs
2-3 57:05 Kazionov Kiszelevics Sipacsov
2-4 59:23 Giroux
36 Kapura lövések száma 20
4 Kiállításpercek 6
Kosecskin Kapusok Tellqvist

 

Vityaz

3-4 (1-1, 1-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Szpartak

KHL. Csehov, 2700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:41 Belouszov Hafizullin Bagyukov
1-1 03:34 PP Junykov Obsut Radivojevic
2-1 28:00 Bagyukov Tyimkin
2-2 33:31 Ruzicka Petrov
3-2 40:42 PP Koroljuk Hennessy
3-3 46:00 SH Bodrov Petrov
3-4 65:00 GWS Zsukov
31 Kapura lövések száma 36
22 Kiállításpercek 8
Liszutyin Kapusok Boriszov

 

Dinamo Minszk

3-1 (2-0, 1-0, 0-1)

Donbassz

KHL. Minszk, 13430 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:19 PP Platt Laine Niskala
2-0 17:26 Sztasz Melesko Irgl
3-0 20:51 Laine
3-1 58:51 PP Fedotenko Kaspar Bartulis
23 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 6
Haugen Kapusok Laco
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk