A Dinamo Minszk megtartotta playoffesélyeit

   

A fehérorosz KHL-csapat a Donbasszt gyűrte le. A Nyugati-főcsoport tizedik helyén álló Dinamo Minszkhez a főcsoport hetedik helyén álló Donbassz látogatott. A mérkőzésen végig a hazaiak domináltak, előbb emberelőnyből, majd kontrából, végül pedig egy szemfüles góllal vették be Laco kapuját. Sokáig úgy tűnt, a norvég Haugen shutoutnak örülhet, ám az utolsó előtti percben Fedotenko elrontotta a  minszkiek kapusának hibátlan mérkőzését.

Nyeftyehimik

2-3 (0-1, 2-1, 0-0, 0-1)

Ak Barsz

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:47 Medvegyev Immonen Obuhov
1-1 21:42 PP Milovzorov Pesztusko Szelujanov
1-2 32:11 Nyikulin Kapanen
2-2 33:27 Hohrjakov J. Alsevszkij
2-3 63:32 Medvegyev Panyin
31 Kapura lövések száma 38
10 Kiállításpercek 10
Dalton Kapusok Barulin

 

Szeversztal

2-4 (1-1, 0-1, 1-2)

Dinamo Riga

KHL. Cserepovec, 4532 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:46 Ankipans Dzerins Carle
1-1 18:2 Kazionov Andersén Sztoljarov
1-2 27:39 PP Sotnieks Meija Nizivijs
1-3 55:41 Dzerins Nizivijs
2-3 57:05 Kazionov Kiszelevics Sipacsov
2-4 59:23 Giroux
36 Kapura lövések száma 20
4 Kiállításpercek 6
Kosecskin Kapusok Tellqvist

 

Vityaz

3-4 (1-1, 1-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Szpartak

KHL. Csehov, 2700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:41 Belouszov Hafizullin Bagyukov
1-1 03:34 PP Junykov Obsut Radivojevic
2-1 28:00 Bagyukov Tyimkin
2-2 33:31 Ruzicka Petrov
3-2 40:42 PP Koroljuk Hennessy
3-3 46:00 SH Bodrov Petrov
3-4 65:00 GWS Zsukov
31 Kapura lövések száma 36
22 Kiállításpercek 8
Liszutyin Kapusok Boriszov

 

Dinamo Minszk

3-1 (2-0, 1-0, 0-1)

Donbassz

KHL. Minszk, 13430 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:19 PP Platt Laine Niskala
2-0 17:26 Sztasz Melesko Irgl
3-0 20:51 Laine
3-1 58:51 PP Fedotenko Kaspar Bartulis
23 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 6
Haugen Kapusok Laco
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk