A mágikus 12-es

   

Ki volt a legjobb 12-es az NHL történetében?

A szerda a 12-es számjegy bűvöletében telt el, lévén a dátum 2012. 12. 12. Ennek és Bettman 20 éves elnökösködése apropójából összegyűjtöttük 12 olyan NHL-játékost, aki 12-es számú mezben játszik. Szubjektív szelektálásunkat szavazás követi: ki lehet közülük a legjobb 12-es számot viselő játékos az NHL-ben.

Ki volt a legjobb 12-es az NHL történetében?

  • Jarome Iginla (36%, 14 szavazat)
  • Peter Bondra (23%, 9 szavazat)
  • Adam Oates (10%, 4 szavazat)
  • Simon Gagne (10%, 4 szavazat)
  • Eric Staal (8%, 3 szavazat)
  • Patrick Marleau (5%, 2 szavazat)
  • Stan Smyl (3%, 1 szavazat)
  • Bill Guerin (3%, 1 szavazat)
  • Sid Abel (3%, 1 szavazat)
  • Mike Keane (0%, 0 szavazat)
  • Tim Kerr (0%, 0 szavazat)
  • Yvan Cournoyer (0%, 0 szavazat)

Összes szavazat: 39

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC ÉLŐ
U18 19:00 DHKVAS ÉLŐ
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk