Újabb nagy csapatot győzött le a Torpedo

   

A listavezető Dinamo Moszkva után a második helyezett SZKA ellen is diadalmaskodtak Szjominék. Szerdán Varnakov mesterhármasával nyert 4-0-ra a Torpedo a címvédő ellen, két nappal később pedig a másik nagy nyugati csapatot fogadta. Az első harmad után két góllal vezettek Kovalcsukék, ám a mérkőzést megfordította a hazai együttes, Makarov, Nilsson és Szjomin is két-két ponttal vette ki a részét a sikerből.

A Szpartakhoz a Metallurg Magnyitogorszk látogatott, Malkinék hét gólt lőttek Moszkvában, így a záró húsz percben már a nemrég az MHK Szpartakkal Budapesten járó és a Patriot elleni első meccsen védő Szucskov állt a kapuban, tizenegy lövésből egy gólt kapott.

Lettországban pedig hiába lőtt mesterhármast Zsmakin a két főcsoportutolsó rangadóján, a Dinamo Riga 6-3-ra nyert.

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

4-2 (0-2, 1-0, 3-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:16 Kovalcsuk Kalinyin Csugyinov
0-2 17:24 Taraszenko Kovalcsuk Dallman
1-2 38:56 Makarov Nilsson
2-2 40:41 PP Makarov Nilsson Thörnberg
3-2 48:04 Varnakov Kousa Szjomin
4-2 57:37 Szjomin Szcsasztlivij
27 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 16
Koval Kapusok Jezsov

 

Vityaz Csehov

3-4 (0-0, 3-1, 0-2, 0-0, 0-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Csehov, 2400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:24 PP Bagyukov Kuljomin
1-1 29:23 Szitnyikov Szkorohodov
2-1 31:41 Panarin Tyimkin Hennessy
3-1 34:22 Hennessy
3-2 48:50 Jacenko Pepeljajev
3-3 58:30 Szitnyikov Szkorohodov
3-4 65:00 Magogin
37 Kapura lövések száma 46
18 Kiállításpercek 10
Liszutyin Kapusok Masalskis

 

Szpartak Moszkva

2-7 (1-1, 0-5, 1-1)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 4693 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:20 Medvegyev Zsukov
1-1 16:11 PP Kuljomin
1-2 28:42 PP Malkin Mozjakin Goncsar
1-3 29:13 Kazionov Zukkarello Hodgman
1-4 35:14 Kazionov Hodgman Goncsar
1-5 35:46 Antyipin Malkin
1-6 37:47 PP Hodgman Zukkarello
2-6 43:55 Ruzicka Petrov Mamkin
2-7 55:22 PP Zukkarello Hodgman
26 Kapura lövések száma 40
20 Kiállításpercek 10
Murphy
40:00-tól Szucskov
Kapusok Ahonen

 

Dinamo Minszk

2-1 (1-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Barisz Asztana

KHL. Minszk, 15000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:13 Stapleton Pavelsky
1-1 35:55 PP Gavrilin Szacsenko Zsajlauov
2-1 64:46 Laine Murphy
28 Kapura lövések száma 34
40 Kiállításpercek 30
Rinne Kapusok Jeremejev

 

Dinamo Riga

6-3 (2-2, 3-1, 1-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Riga, 2540 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:26 PP Indrasis Galvins Karsums
1-1 11:40 Zsmakin Jukszejev
1-2 14:12 PP Zsmakin A. Sztrelcov
2-2 17:23 K. Redlihs Schremp Dzerins
3-2 26:23 Johnson Indrasis Karsums
4-2 32:49 Indrasis Karsums Sotnieks
4-3 37:36 PP Zsmakin A. Sztrelcov Malihin
5-3 39:13 Giroux Indrasis
6-3 47:06 Szczechura Giroux Schremp
39 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 6
Tellqvist Kapusok Lobanov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk