Újabb nagy csapatot győzött le a Torpedo

   

A listavezető Dinamo Moszkva után a második helyezett SZKA ellen is diadalmaskodtak Szjominék. Szerdán Varnakov mesterhármasával nyert 4-0-ra a Torpedo a címvédő ellen, két nappal később pedig a másik nagy nyugati csapatot fogadta. Az első harmad után két góllal vezettek Kovalcsukék, ám a mérkőzést megfordította a hazai együttes, Makarov, Nilsson és Szjomin is két-két ponttal vette ki a részét a sikerből.

A Szpartakhoz a Metallurg Magnyitogorszk látogatott, Malkinék hét gólt lőttek Moszkvában, így a záró húsz percben már a nemrég az MHK Szpartakkal Budapesten járó és a Patriot elleni első meccsen védő Szucskov állt a kapuban, tizenegy lövésből egy gólt kapott.

Lettországban pedig hiába lőtt mesterhármast Zsmakin a két főcsoportutolsó rangadóján, a Dinamo Riga 6-3-ra nyert.

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

4-2 (0-2, 1-0, 3-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:16 Kovalcsuk Kalinyin Csugyinov
0-2 17:24 Taraszenko Kovalcsuk Dallman
1-2 38:56 Makarov Nilsson
2-2 40:41 PP Makarov Nilsson Thörnberg
3-2 48:04 Varnakov Kousa Szjomin
4-2 57:37 Szjomin Szcsasztlivij
27 Kapura lövések száma 27
14 Kiállításpercek 16
Koval Kapusok Jezsov

 

Vityaz Csehov

3-4 (0-0, 3-1, 0-2, 0-0, 0-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Csehov, 2400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:24 PP Bagyukov Kuljomin
1-1 29:23 Szitnyikov Szkorohodov
2-1 31:41 Panarin Tyimkin Hennessy
3-1 34:22 Hennessy
3-2 48:50 Jacenko Pepeljajev
3-3 58:30 Szitnyikov Szkorohodov
3-4 65:00 Magogin
37 Kapura lövések száma 46
18 Kiállításpercek 10
Liszutyin Kapusok Masalskis

 

Szpartak Moszkva

2-7 (1-1, 0-5, 1-1)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 4693 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:20 Medvegyev Zsukov
1-1 16:11 PP Kuljomin
1-2 28:42 PP Malkin Mozjakin Goncsar
1-3 29:13 Kazionov Zukkarello Hodgman
1-4 35:14 Kazionov Hodgman Goncsar
1-5 35:46 Antyipin Malkin
1-6 37:47 PP Hodgman Zukkarello
2-6 43:55 Ruzicka Petrov Mamkin
2-7 55:22 PP Zukkarello Hodgman
26 Kapura lövések száma 40
20 Kiállításpercek 10
Murphy
40:00-tól Szucskov
Kapusok Ahonen

 

Dinamo Minszk

2-1 (1-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Barisz Asztana

KHL. Minszk, 15000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:13 Stapleton Pavelsky
1-1 35:55 PP Gavrilin Szacsenko Zsajlauov
2-1 64:46 Laine Murphy
28 Kapura lövések száma 34
40 Kiállításpercek 30
Rinne Kapusok Jeremejev

 

Dinamo Riga

6-3 (2-2, 3-1, 1-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Riga, 2540 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:26 PP Indrasis Galvins Karsums
1-1 11:40 Zsmakin Jukszejev
1-2 14:12 PP Zsmakin A. Sztrelcov
2-2 17:23 K. Redlihs Schremp Dzerins
3-2 26:23 Johnson Indrasis Karsums
4-2 32:49 Indrasis Karsums Sotnieks
4-3 37:36 PP Zsmakin A. Sztrelcov Malihin
5-3 39:13 Giroux Indrasis
6-3 47:06 Szczechura Giroux Schremp
39 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 6
Tellqvist Kapusok Lobanov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk