Varnakov mesterhármassal ütötte ki Ovecskinéket

   

Ovecskin és Backström néma maradt ezúttal, Koval mind a 39 lövést fogta.

A Szjominnal egy sorban játszó támadó három gólt lőtt a listavezetőnek. A Dinamo Moszkva gólt sem tudott lőni a Torpedo otthonában, Szjomin második KHL-meccsén viszont két assziszttal is segítette Mihail Varnakovot, aki tíz percen belül háromszor volt eredményes. Ovecskin és Backström néma maradt ezúttal.

Ukrajnában a Malkin, Mozjakin páros tartott versenyt a Fedotenko, Ponikarovszkij duóval, a végén utóbbiak örülhettek, ugyanis Olekszij Ponyikarovszkij Podhradskynak is adott egy gólpasszt, így csak egy pontot tudtak megmenteni a hosszabbítással Malkinék.

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

4-0 (1-0, 3-0, 0-0)

Dinamo Moszkva

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:57 Thörnberg Krikunov Makarov
2-0 27:46 PP Varnakov Szjomin Szcsasztlivij
3-0 33:55 PP Varnakov Szjomin Szcsasztlivij
4-0 37:42 SH Varnakov Hietanen Malenykih
20 Kapura lövések száma 39
14 Kiállításpercek 26
Koval Kapusok Jerjomenko
40:00-tól Saricsenkov

 

Szeversztal Cserepovec

3-2 (1-1, 0-0, 1-1, 0-0, 1-0)

Barisz Asztana

KHL. Cserepovec, 3526 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:36 PP Kiszelevics Ketov Rjazancev
1-1 16:02 Gavrilin Hedman Zsajlauov
2-1 45:40 Gimbatov Andersén Wandell
2-2 48:56 PP Bochenski Grigorjev Hedman
3-2 65:00 GWS Bergfors
44 Kapura lövések száma 29
13 Kiállításpercek 13
Kosecskin Kapusok Jeremejev

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-1 (2-1, 0-0, 0-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Jaroszlavl, 8978 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:04 SH Guszkov
2-0 10:35 PP Guszkov Petrov
2-1 13:06 PP Dallman Alekszandrov Taraszenko
26 Kapura lövések száma 22
26 Kiállításpercek 14
Sanford Kapusok Bobrovszkij

 

Vityaz Csehov

1-3 (0-0, 1-2, 0-1)

Avangard Omszk

KHL. Csehov, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 24:15 PP Csernov Troscsinszkij Tyimkin
1-1 29:46 Záborsky
1-2 34:13 Nyikityin Taratuhin Nyesztyerov
1-3 47:54 Pivcakin Szjomin Kosztyicin
32 Kapura lövések száma 38
6 Kiállításpercek 8
Kaszutyin Kapusok Ramö

 

Szpartak Moszkva

6-1 (4-0, 0-1, 2-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 2215 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:55 PP Mamkin Radivojevic
2-0 15:51 Lewandowski Nakládal Junykov
3-0 16:15 Zsukov Nyikoncev
4-0 16:46 Zseldakov Petrov Ruzicka
4-1 28:53 Jemelejev Szokolov Pronyin
5-1 49:48 Medvegyev Nyikoncev Bodrov
6-1 59:06 PP Petrov Radivojevic Ruzicka
46 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 14
Boriszov Kapusok Lobanov

 

Donbassz Donyeck

4-3 (0-1, 3-1, 0-1, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Donyeck, 4003 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:07 PP Malkin Mozjakin
1-1 22:47 PP Fedotenko Ponikarovszkij Babcsuk
2-1 26:23 SH Podhradsky Ponikarovszkij
3-1 37:58 PP Fedotenko Ponikarovszkij
3-2 39:00 PP Kuljomin Malkin Mozjakin
3-3 59:52 Mozjakin Malkin
4-3 64:07 PP Fedotenko Podhradsky Ponikarovszkij
33 Kapura lövések száma 36
14 Kiállításpercek 39
Ersberg Kapusok Gelasvili

 

Dinamo Minszk

2-3 (0-0, 1-2, 1-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Minszk, 12105 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:29 Jacenko Bocsarov
1-1 34:00 PP Stapleton Platt Murphy
1-2 34:52 Bocsarov Buljanszkij
2-2 41:19 Irgl
2-3 56:03 Gyemagin But
34 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 18
Rinne Kapusok Masalskis
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk