Fehérvár?KAC 4-3

Hősies győzelmet aratott a Fehérvár Neliba edző bemutatkozásán. Élesen kezdett a hazai csapat, de nem volt pontos a játék. Több helyzete volt a KAC-nak, de Bálizs óriási formában védett. Szép volt a fehérvári gól, Johansson ütötte be Mihály kapu elől visszatett korongját. Az ellenfél egy tuszkolós góllal egyenlített rövid időn belül, 1-1 volt az első 20 perc végén. A második harmadra a csapat éle elkopott, csak az akarás maradt. A harmadik gól után szétesett a játék. A játékot eleve sérülten vállaló Vas nem tudta folytatni, helyére Metcalfe került az első sorba, és Magosi lépett előre a harmadik sorba. A harmadik harmadban aztán hősiesen hozta vissza a meccset a Fehérvár. Előbb Benk szerzett gólt, majd a lefújás előtt Bálizs lejött, helyére csatár jött, és végre sikerült a magunk javára fordítani ezt a helyzetet, Pratt szerzett gólt. A ráadásban több fehérvári helyzetet jegyezhettünk fel, de nem sikerült gólt szerezni, így jöhettek a büntetők. Ezek közül a fehérváriak kettőt értékesítettek Johansson és Sofron révén, Banham kísérletét pedig csak a felső vas hárította. A másik oldalon Bálizs többek között Gagner kísérletét is védte. Hősiesen küzdött a Fehérvár, rekordbajnokot vert, két pontot szerzett.

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)