A Lokomotiv vezeti a tabellát

   

Kolesznyik zsinórban második shutoutjának örülhetett. Pénteken egygólos mérkőzésen aratott győzelmet a Lokomotiv, két nappal később az utolsó öt percben lőttek kettőt. Szemjon Varlamov megint a padon ült, egyelőre semmi sem indokolja Vitalij Kolesznyik leváltását, a kazah kapus az elmúlt öt mérkőzésen mindösszesen négy gólt kapott, a jaroszlavli csapat pedig átvette a vezetést a tabellán. 93,6%-kal véd eddig, áprilisban a budapesti világbajnokságon köszönthetjük majd, minden bizonnyal.

A Szpartak Moszkva gól nélküli, büntetőkkel eldőlő mérkőzésen hozott el két pontot a Donbassztól, míg a Dinamo Minszk majdnem tizenötezer néző előtt, Rinne debütáló meccsén, kétgólos hátrányból felállva nyert az Atlant ellen.

Szeversztal Cserepovec

4-2 (1-1, 0-1, 3-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Cserepovec, 3776 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:33 Sztoljarov Sipacsov Jegorsev
1-1 11:23 Malenykih Csernov
1-2 36:03 Nilsson Varnakov Szcsasztlivij
2-2 48:19 PP Sztoljarov Caslava Sipacsov
3-2 56:17 SH Kazionov Jegorsev
4-2 59:57 ENG Sipacsov Sztoljarov
41 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Beszpalov

 

Vityaz Csehov

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Csehov, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 46:36 PP Plotnyikov Anyiszimov
0-2 58:29 Averin Csernyikov
25 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 8
Kaszutyin Kapusok Kolesznyik

 

Donbassz Donyeck

0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Donyeck, 3850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 65:00 GWS Zsukov
36 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 10
Ersberg Kapusok Boriszov

 

Dinamo Minszk

3-2 (1-2, 2-0, 0-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Minszk, 14980 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:00 Lemtyugov Tocsickij
0-2 12:13 PP Ignatuskin Szemjonov Zsergyev
1-2 16:07 Pivko Linglet Melesko
2-2 21:55 Linglet Mihaljov Kitarov
3-2 26:28 Laine Platt Stapleton
31 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 8
Rinne Kapusok Hudobin

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk