A Lokomotiv vezeti a tabellát

   

Kolesznyik zsinórban második shutoutjának örülhetett. Pénteken egygólos mérkőzésen aratott győzelmet a Lokomotiv, két nappal később az utolsó öt percben lőttek kettőt. Szemjon Varlamov megint a padon ült, egyelőre semmi sem indokolja Vitalij Kolesznyik leváltását, a kazah kapus az elmúlt öt mérkőzésen mindösszesen négy gólt kapott, a jaroszlavli csapat pedig átvette a vezetést a tabellán. 93,6%-kal véd eddig, áprilisban a budapesti világbajnokságon köszönthetjük majd, minden bizonnyal.

A Szpartak Moszkva gól nélküli, büntetőkkel eldőlő mérkőzésen hozott el két pontot a Donbassztól, míg a Dinamo Minszk majdnem tizenötezer néző előtt, Rinne debütáló meccsén, kétgólos hátrányból felállva nyert az Atlant ellen.

Szeversztal Cserepovec

4-2 (1-1, 0-1, 3-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Cserepovec, 3776 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:33 Sztoljarov Sipacsov Jegorsev
1-1 11:23 Malenykih Csernov
1-2 36:03 Nilsson Varnakov Szcsasztlivij
2-2 48:19 PP Sztoljarov Caslava Sipacsov
3-2 56:17 SH Kazionov Jegorsev
4-2 59:57 ENG Sipacsov Sztoljarov
41 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Beszpalov

 

Vityaz Csehov

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Csehov, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 46:36 PP Plotnyikov Anyiszimov
0-2 58:29 Averin Csernyikov
25 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 8
Kaszutyin Kapusok Kolesznyik

 

Donbassz Donyeck

0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Donyeck, 3850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 65:00 GWS Zsukov
36 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 10
Ersberg Kapusok Boriszov

 

Dinamo Minszk

3-2 (1-2, 2-0, 0-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Minszk, 14980 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:00 Lemtyugov Tocsickij
0-2 12:13 PP Ignatuskin Szemjonov Zsergyev
1-2 16:07 Pivko Linglet Melesko
2-2 21:55 Linglet Mihaljov Kitarov
3-2 26:28 Laine Platt Stapleton
31 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 8
Rinne Kapusok Hudobin

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum