A Lokomotiv vezeti a tabellát

   

Kolesznyik zsinórban második shutoutjának örülhetett. Pénteken egygólos mérkőzésen aratott győzelmet a Lokomotiv, két nappal később az utolsó öt percben lőttek kettőt. Szemjon Varlamov megint a padon ült, egyelőre semmi sem indokolja Vitalij Kolesznyik leváltását, a kazah kapus az elmúlt öt mérkőzésen mindösszesen négy gólt kapott, a jaroszlavli csapat pedig átvette a vezetést a tabellán. 93,6%-kal véd eddig, áprilisban a budapesti világbajnokságon köszönthetjük majd, minden bizonnyal.

A Szpartak Moszkva gól nélküli, büntetőkkel eldőlő mérkőzésen hozott el két pontot a Donbassztól, míg a Dinamo Minszk majdnem tizenötezer néző előtt, Rinne debütáló meccsén, kétgólos hátrányból felállva nyert az Atlant ellen.

Szeversztal Cserepovec

4-2 (1-1, 0-1, 3-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Cserepovec, 3776 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:33 Sztoljarov Sipacsov Jegorsev
1-1 11:23 Malenykih Csernov
1-2 36:03 Nilsson Varnakov Szcsasztlivij
2-2 48:19 PP Sztoljarov Caslava Sipacsov
3-2 56:17 SH Kazionov Jegorsev
4-2 59:57 ENG Sipacsov Sztoljarov
41 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Beszpalov

 

Vityaz Csehov

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Csehov, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 46:36 PP Plotnyikov Anyiszimov
0-2 58:29 Averin Csernyikov
25 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 8
Kaszutyin Kapusok Kolesznyik

 

Donbassz Donyeck

0-1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Donyeck, 3850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 65:00 GWS Zsukov
36 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 10
Ersberg Kapusok Boriszov

 

Dinamo Minszk

3-2 (1-2, 2-0, 0-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Minszk, 14980 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:00 Lemtyugov Tocsickij
0-2 12:13 PP Ignatuskin Szemjonov Zsergyev
1-2 16:07 Pivko Linglet Melesko
2-2 21:55 Linglet Mihaljov Kitarov
3-2 26:28 Laine Platt Stapleton
31 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 8
Rinne Kapusok Hudobin

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk