Nyugaton harmadik a Lokomotiv

   

A jaroszlavliak egy pontra állnak a főcsoport első helyétől. Pénteken a Lokomotiv a Szeversztalhoz látogatott, ahol egy korai góllal begyűjtötték a három pontot. A két újonc közül Varlamov a cserepadon ült, míg Kulikovot nem nevezték. A Vityaz otthon tudott tartani büntetőkkel egy pontot az Atlant ellen, míg a Dinamo Riga gólzáporos mérkőzésen gyűrte le a Szpartakot.

Szeversztal Cserepovec

0-1 (0-1, 0-0, 0-0)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Cserepovec, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:51 PP Kronwall Plotnyikov Anyiszimov
37 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 6
Kosecskin Kapusok Kolesznyik

 

Vityaz Csehov

4-5 (0-0, 4-2, 0-2, 0-0, 0-1)

Atlant Mityiscsi

KHL. Csehov, 3200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:04 Koroljuk
1-1 22:40 Tocsickij Majorov Visnyevszkij
2-1 23:50 Tyimkin Bagyukov
2-2 32:22 Andersson
3-2 34:15 PP Hafizullin
4-2 38:12 Dvurecsenszkij Belouszov
4-3 45:18 Gluhov Andersson Engqvist
4-4 46:20 Majorov
4-5 65:00 GWS Tocsickij
32 Kapura lövések száma 43
14 Kiállításpercek 10
Kaszutyin Kapusok Hudobin

 

Dinamo Riga

5-4 (2-1, 2-2, 1-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Riga, 7930 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:54 PP Johnson Karsums Indrasis
1-1 12:20 PP Ruzicka Bodrov Busujev
2-1 19:01 PP Giroux Szchechura
3-1 22:13 Dzerins Meija Nizivijs
3-2 24:17 Sefer Voronyin Radivojevic
4-2 26:01 Carle Biezais Bicevskis
4-3 35:03 Petrov Pokrovszkij
4-4 47:41 PP Ruzicka Petrov Sefer
5-4 53:55 Galvins Dzerins
35 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 6
Tellqvist Kapusok Boriszov
39:34-től Murphy

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk