Megyeri út

Megyeri úti jégcsarnok

Cím: 1044 Budapest, Megyeri út 13.
Telefon: +36 1 369-7333
MOL Liga-csapat: UTE
Utánpótláscsapat: UTE
Jelenlegi jégcsarnok átadása: 2004. január 3.
Első jégpálya létesítése: 1964. január 15.
Férőhely (összesen): 2200 fő
Férőhely (ebből álló): 300 fő
Férőhely (vendég): 300 fő
Honlap: utehoki.hu
Jégbérlés: információk itt
GPS-koordináták: 47.573793, 19.08448

 

Kívül-belül:

 

Megközelítés:


Megyeri út nagyobb térképen való megjelenítése

Tömegközlekedés, autóbusszal:
Újpest Központ metróállomástól:
30, 30A, 230 (5 megálló, Mildenberger u.)
147 (5 megálló, Mildenberger u.)
196 (4 megálló, Megyeri út)
104, 104A 204 (5 megálló, Megyeri út)

Újpest Városkapu metróállomástól, Újpest vasútállomástól:
122 (3 megálló, Szusza Ferenc Stadion)

Békásmegyer HÉV-állomástól:
204 (9 megálló, Tímár utca)

Keleti pályaudvartól:
30, 30A, 230 (Mildenberger u. megálló)

Volánbusz Vác, Dunakeszi, Szentendre felől:
Tungsram vagy Zsilip u. megálló

Menetrend

ujpest menetrend ok

Gépkocsival:
Váci út–Megyeri út útvonalon
Váci út–Arany J. utca–Baross u.–Mildenberger u. útvonalon
Békásmegyer–Megyeri híd–Váci út–Megyeri út útvonalon

Parkolás:
A sporttelep területén (behajtás a Megyeri út felől)
A Labdarúgó közben és a Mildenberger utcában (megközelíthető a Baross u. felől)
A Megyeri úton, a Szusza Ferenc Stadion előtt
A parkolás ingyenes.

ute_csarnok

UTE jegcsarnok panorama

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk