Nem számolgatunk, minden meccset meg akarunk nyerni

Fodor Szabolcs értékelése a házigazda Crvena zvezda kiütése után.

Fodor Szabolcs, vezetőedző, FTC-Telekom: „A vége azt mutatja, hogy simán és gondtalanul ment, de azért azt hozzá kell tenni, hogy bár az első harmadban nagyon jól kezdtünk, 5-8 percig uraltuk a játékot, és lőttünk is egy gólt, utána nem tartottuk magunkat a játékszisztémához, és nem azt csináltuk, amit kellett volna. Ez meg is látszódott, 1-0 után kicsit kaotikus lett a játék, és benne volt, hogy kiegyenlítenek. Ha 1-1 az első harmad, akkor lehet, hogy másképp alakul a mérkőzés, de átbeszéltük az első harmad után, és a srácok nagyon jól megértették, mit kell ahhoz hokizni, hogy itt ne legyen nagyobb probléma, és ezt utána sikerült a következő 40 percben megoldanunk. Nem számolgatunk: mint sportemberek és mint Ferencváros, mi minden meccset meg szeretnénk nyerni. Ez alól nem kivétel a vasárnapi meccs sem. Készen kell lenni viszonylag hamar, mert fél kettőkor játszunk, sok időnk nincs pihenni, de pihenünk, amennyit tudunk, és szeretnénk megnyerni azt a mérkőzést is.”