FTC-Telekom–Szokil Kijev 6-1

A magyar bajnok már az első harmadban eldöntötte a harmadik belgrádi mérkőzését, így százszázalékos teljesítménnyel jutott a Kontinentális Kupa harmadik körébe.

Az FTC-Telekom kapujában Arany állt, míg a Szokil Kijevnél Djacsenko kezdett. Két perc kellett a Fradinak ahhoz, hogy megszerezze a vezetést: felállt öt az öt ellen, majd Kärmeniemi lövése átjutott a kapuson (1-0). Alig több mint egy minutummal később jött az ukrán válasz, amikor Cserdak érkezett egy kipattanóra, nem hibázott (1-1). A 6. percben újra vezetett a Ferencváros, egy kijevi kisbüntetés alatt Kestilä zárta sikerrel az emberelőnyös korongjáratást (2-1). A nyitó harmad folytatásában egy zöld-fehér kontra végén Boros volt eredményes, aztán Nemec lőtt kapásgólt egy centerezésnél, majd a második Fradi-fórban Tóth Adrián villant közelről, így 5-1-es magyar előnnyel vonultak pihenőre a csapatok. A szünetet követően Djacsenko helyét Petrov vette át a Szokil vasai között. A középső harmadban a Ferencváros kibekkelt egy hátrányt, a felvonás első góljára pedig a 34. percig kellett várni, amikor Galajda lőtt el pontosan egy kapu mögül érkező korongot (6-1). A harmadik játékrész nem hozott érdemi eseményt.

Az FTC-Telekom 6-1-re nyert, százszázalékos teljesítménnyel és 21-1-es gólaránnyal zárja a Kontinentális Kupa D csoportját. A Fradira november 17. és 19. között Olaszországban a dán Herning Blue Fox, a lengyel GKS Katowice és a házigazda SG Cortina vár.