FTC-Telekom–Crvena zvezda 10-0

A ferencvárosiak a litvánok elleni sikert követően a házigazda elleni Kontinentális Kupa-mérkőzésükön sem kaptak gólt.

A magyar együttes kapujában ezúttal a pénteken a harmadik harmadban beszálló Nagy Kristóf kezdett. A 7. percben emberhátrányba került a Fradi, kivédekezte azt, majd a kiegészülés után nem sokkal a büntetőpadról visszatérő LaPorte Crespinek passzolt, aki meglátta az üresen érkező Farkast, utóbbi jégkorongozó pedig vezetéshez juttatta a zöld-fehéreket (1-0). A nyitó harmad folytatásában a ferencvárosiak is kihagytak egy fórt. Az első játékrészben 8-4-re vitte a kapura lövési mutatót a magyar együttes, majd a második felvonás eleje a szerbeké volt, akik három perc alatt meglőtték az első harmadbeli adagjukat. Mindez mit sem ért, a 24. percben az első zöld-fehér lövésnél egy kijátszott akció végén Crespi passzát Galajda váltotta gólra (2-0). Nem sokkal később az FTC kihasznált egy emberelőnyt, nem szokványos módon: a belgrádiak felszabadítottak, Nagy Kristóf azonnal indította Bradyt, akinek a lövése túljutott Rankovicon (3-0). Két percre rá Nemec üresen maradt a Crvena zvezda kapuja előtt, ezt góllal büntette (4-0). A meccs közepén Rankovic helyére Beaton érkezett a szerb vasak közé. A következő játékmegszakításnál tömegjelenet alakult ki, magyar részről Tóth Adrián ült ki a büntetőpadra.

A középső harmad végén alig több mint másfél perc alatt háromszor is villantak a ferencvárosiak: előbb LaPorte lőtt pontosan, aztán Kärmeniemi négy a négy ellen próbálkozott sikerrel a kék vonalról, majd Nagy Gergő talált be közelről. A második szünetre 8-0-s előnnyel vonult a Fradi, Brady találta meg a helyet Beaton füle mellett. A záró húsz perc elején Nagy Gergő a bedobókör tetejéről nagy gólt lőtt emberelőnyben, majd tíz minutummal később Tóth Gergő maradt üresen a kapuval szemben, így már 10-0-ra vezetett az FTC-Telekom. A végjátékban kimaradt egy magyar fór.

Az FTC-Telekom 10-0-ra nyert, vasárnap 13:30-től azzal a Szokil Kijevvel játszik a továbbjutásért, amely kikapott a Kaunas Citytől.